Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én undorodom ennyire a...

Csak én undorodom ennyire a magyar emberektől?

Figyelt kérdés
Undorodom tőlük pedig én is az vagyok de utálom hogy ide születtem. Az egész társadalom igénytelen, mocskos - lelki értelmemben. Undorító ami ebben az országban megy!!!!

2021. febr. 8. 10:26
A kérdező szavazást indított:
Én is irtózom ettől az országtól.
Inkább örülyé hogy van még internet.
38 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Igen, mindenki szembejön az autópályán, és véletlenül se te vagy a helikopter...
2021. febr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Én az olyan emberektől undorodom, mint te.
2021. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanígy érzek, a belem kijön már ettől az országtól, és a magyar embertől. Főleg a fidesz kormány óta. A fidesz kormány egy rothadt erkölcstelen drogos banda, szétzüllesztették az országot.
2021. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ennyire undorodsz a magyar emberektől, az országtól, az itteni társadalomtól, akkor érdemes lehet fontolóra venni a külföldre költözést. Ha ennyire rosszul érzed magad itt, lehet valamelyik külföldi országban jobb, boldogabb életed lenne. Én mondjuk nem éltem még soha máshol mint Magyarországon, illetve nem is tervezem hogy külföldön éljek, de több ismerősöm is évek óta külföldön él, van aki Angliában, van aki Ausztriában és egyikük sem bánta meg a döntését, és jobban is boldogulnak mint itthon.
2021. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát ha választhattam volna fix hogy nem ide akarok születni!
2021. febr. 8. 12:39
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Én is, hamar el is húzok innen. 11 év folyamatos gyűlölködésnek meg lett a hatása. Mert sajnos a gyűlölettel jól lehet hatni az ostoba emberekre, ez is volt a cél. Azoknak meg mindegy, csak migráncs ne jöjjön.
2021. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Én szeretek itt élni, mondjuk nem is gyulolkodom senkire...
2021. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
Mire gondolsz pontosan kedves keredezo?
2021. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%

csongorb2


Te hol élsz???

2021. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
@9 Magyarorszagon
2021. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!