Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Maradni fog a távoktatás...

Maradni fog a távoktatás ősszel is?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 00:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Ezt már nem lehet addig húzni, így is az érintettek 80%-a ki van akadva. Addigra már elég nagy lesz az átoltottság ahhoz, hogy erre ne is legyen szükség. Ha még akkor is így tombolna a járvány, akkor mi, emberiség nyugodtan lehúzhatjuk a rolót, mert menthetetlenek vagyunk.
2021. márc. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem igen. Megérkeztek a mutálódott változatok kis hazánkban, és rohamosan nő a fertőzöttség.
2021. márc. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Álmodik a nyomor..
2021. márc. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Lehet hogy maradni fog, de hogy ebben a tanévben már nem megyünk vissza az fix
2021. márc. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem.
2021. márc. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

Soha nem fog visszatérni az egy évvel ezelőttig létezett világ. Az általános iskolákba talán vissza lehet majd menni idővel, de a középiskolákban és az egyetemeken minimum hibrid oktatás (de utálom ezt a kifejezést, röhejes az egész) lesz most már örökre, legalábbis a mi életünkben. Ez a helyzet felgyorsította a digitális forradalmat sajnos.


Még néhány évig sokan hinni fognak a régi világ visszajövetelében, aztán egyre kevesebben. (Ahogyan az első világháború után a Monarchia feltámadásában, a második világháború után a Horthy korszak újra eljövetelében, vagy a rendszerváltás után a vadkapitalizmus bukásában.) Láthatjuk a történelemből, hogy ez a fajta nosztalgiázás soha nem jön be, ezért most sem fog. Ugyanolyan fokú szabadságunk soha nem lesz, mint 2019-ben volt. Ez olyan, mint Róma bukása. Aki szerint ez ideiglenes állapot, az a Holdon él.

2021. márc. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Osztom a 6-os nézetét én is. Szerintem se fog az élet, így az oktatás sem visszatérni a régi kerékvágásba. Semmi nem lesz olyan, mint régen.
2021. márc. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Ezt most úgy írom, hogy szerintem mi lesz, de ettől nem biztos, hogy így lesz. Őszre megint elfogynak a szabik azoknak, akiknek a gyerek miatt ki kell venni az összeset, mert szerintem az iskolák 2 hét után nem nyitnak ki. Szóval, szerintem szeptembertől az első félév végéig megint jelenléti lesz, a gimisek, egyetemisták közben tavoktatásba kerülnek, majd, ha még mindig ilyen állapotok lesznek, mint most, a második félévben megint mennek az altalanos iskolások haza.
2021. márc. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Ami meg a jövőt illeti, szerintem a veszélyhelyzet után az iskolák majdnem ugyanúgy működnek, csak esetleg, ha szükség van rá, megoldható, hogy otthonról tanulhass a digitalis oktatás keretein belül.

Egy átlagos gimis szeret bejárni a barátaihoz és kell is nekik, hogy társaságban legyenek. A kicsiknél ugyanez a helyzet.

Ráadásul sok gyerek könnyebben megérti a tananyagot, ha a tanár odaben elmagyarázza.

Plusz szerintem, hanem áll fenn a veszélyhelyzet, kevés szülő mondja azt, hogy nem járatja inkabb a kisgyerekét iskolaba, elvégre hova teszi, amíg dolgozik?

2021. márc. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem. Már addigra meg lesz a kellő védettség a vírussal szemben.
2021. márc. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!