Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy egyetemi közösségben ahol...

Egy egyetemi közösségben ahol az elején elrontottam a beilleszkedést, a végén már esélytelen kapcsolatokat kialakítani, megismerkedni másokkal?

Figyelt kérdés
Kis egyetem, nem túl nagy közösség, hamar összemelegedtek egymással a többiek már az első félévben. Én nem tudtam beilleszkedni, sokszor nem is köszöntem senkinek pedig elvárták volna. Volt sok egyetemi program is amiken ők szinte mind résztvettek, én egyiken se. Most az utolsó előtti félévemben vagyok, ilyen későn már esélytelen emberekkel megismerkedni ebből a közösségből, ha már mindenkinek kialakult a baráti köre meg minden?
2021. márc. 13. 04:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha valóban szeretnél. Bár, aki csak azért köszön, mert szerinte elvárás annak nem lesz könnyű dolga.
2021. márc. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Nincs másik olyan bunkó, mint te? Barátkozz vele
2021. szept. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!