Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megéri szomorkodni, ha kimarad...

Megéri szomorkodni, ha kimarad a szallagavató az életemből?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés alatt írták, hogy szalagavató csak egyszer van az ember életében, és jogosan szomorkodik miatta a kérdező, mert azt már semmivel nem tudja pótolni.

Tényleg ilyen nagy dolog az, és mindenkinek meg kell élnie a szalagavatót? Tényleg olyan nagy élményből maradok ki?


Nekem nem maradt még ki, de külföldön járok gimibe, és itt nincs szallagavató. Az elején nagyon szomorkodtam miatta, hogy nekem nem lesz ilyen az életemben, aztán nagy nehezen beletörődtem, mert olvastam másoktól, hogy direkt hagyták ki, mert semmi kedvük nem volt hozzá, így egy kicsit megnyogodtam, hogy akkor az otthoniaknak, akiknek van lehetősége rá (nyilván, ha nincs vírus) közülük is sokan kihagyják. Viszont most olvasva azt a választ, hogy ez egy pótolhatatlan dolog, és mindenkinek át kéne élnie, ha nem lenne a vírus ami ebben az évben sok helyen közbeszólt, így megint elbizonytalanodtam, elszomorodtam, hogy olyan nagy dolog marad ki nekem.

Ti mit gondoltok? Nem vágyom kegyes hazugságokra, tehát ne akarjátok megnyugtatásként írni, hogy "áh, nem olyan nagy dolog", azt írjátok le amit ti gondoltok róla, ne amit én hallani akarok.



2021. márc. 13. 19:01
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*szalagavató
2021. márc. 13. 19:05
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom. Hó végén mikor centiznem kell a lóvét, hogy maradjon majd törlesztőre, ritkán vigasztal a gondolat, hogy anno volt egy szalagavatóm (amúgy igen, egy l-lel írják).
2021. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Számomra a szalagavató ugyanolyan volt, mint bármilyen középiskolás buli, kb egy mondatban össze tudnám foglalni az emlékeimet. Ha engem kérdezel, semmiről nem maradsz le.
2021. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nem volt olyan jó élmény. Az osztályközösség sem volt jó. A táncunk szerintem béna volt. Bulizni meg nem szerettem, de kötelező volt utána. Meg a vacsi is.

Úgyhogy így 9 év után azt mondom, nem szomorkodtam volna ha elmarad. De kinek hogy.. Sokaknak jó élmény és valóban egyszer van egy életben ilyen.

N

2021. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi helyzetet figyelembe véve inkább nem.
2021. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén?Értelmetlen,felesleges proli rongyrázás,semmit nem fog hozzátenni az életedhez.
2021. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
6-os: Imádlak. Végre!!!
2021. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Utáltam.


Én inkább az utána lévő bulit mondanám egy felejthetetlen élménynek :D


Mikor az osztályfőnökünkkel belevágódtunk a boroshordóba, úgy berúgtunk az volt a legjobb :D


De a kémia tanárom is megfejelte az asztalt rendesen, mondjuk ő alapból iszákos volt.

2021. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
10 éve érettségiztem, szerintem azóta nem jutott eszembe a szalagavató. Full uncsi volt, csak néhány csaj fontoskodott az esküvői ruha miatt.
2021. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Kinek hogy. Én nem kedvelem az ilyen pofaviziteket. De vannak, akik szeretik.
2021. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!