Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy lány felkért hogy táncolja...

Egy lány felkért hogy táncoljak vele a szallagavatón és igen mondtam neki, viszont mégse szeretnék táncolni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbantani, viszont nem szeretnek mar tancolni, mit mondjak neki mit tegyek?

2017. okt. 3. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Szalagavató lesz az. Mondd hogy meggondoltad magad és kész
2017. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Ha már nincs ideje, lehetősége mást keresni, akkor szerintem ne mondd le.

De ha lenne helyetted más, akkor nem gond, ha lemondod.

2017. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Ajanlatot tesz es lepattintod? A mai ferfiak elvesztek.
2017. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Ez nagyon gáz.


Nálam is ez volt, és a srác kb. szart a próbákba, a főpróbára el sem jött, én meg ott bőgtem, hogy hogy lehet valaki ekkora szemét.


Aztán a srác, aki szerezte nekem (haverja volt) elbeszélgetett vele, hogy ne legyen már ilyen tahó, és ha nem táncol, akkor agyonüti.


De ezt ne csináld a lánnyal. Ha nem akarsz táncolni, akkor HOLNAP mondd meg neki, és adj esélyt, hogy találjon mást helyetted.

2017. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Holnap mond el neki.

69% Lehet durva lámpaláza vagy szorongása van, nem értem miért kell betámadni.

2017. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz vele, most kereshet helyetted mást, ami lehet, hogy nem megy olyan könnyen. Ha lehet, inkább ne mondd le, ha már megígérted. Ha semmiképp se megoldható és nem csak úri passzióból mondod vissza, akkor minél előbb szólj, hogy időben találjon másik partnert.
2017. okt. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Amilyen gyorsan csak lehet, mondd el neki. És csak akkor, ha tényleg nem táncolsz, és nem azért, mert inkább Julikával, mert az iszonyat tapló dolog. És kérj tőle bocsánatot.
2017. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"Ajanlatot tesz es lepattintod? A mai ferfiak elvesztek."

Ezek alapján a nők vannak elveszve, hogy azt hiszik már bűn ha valaki elutasítja őket.


Mondod neki nem mész táncolni, mert nem akarsz, mi mást tennél? Előadod neki szépen hogy kevésbé érezze magát megbántva.

2017. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

5-ös, akkor meg nem kell elvállalni.


Meg lehet mondani, hogy bocs, nem, nem pedig utólag szarban hagyni a másikat.

2017. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz. De amikor megtudod, hogy mikor lesz a szalagavatód mond, hogy nem tudsz ott lenni mert xy rokonodnak akkor van a születésnapja, szalagavatója, akkor mentek síelni etc
2017. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!