Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy végzős covidos lesz az...

Ha egy végzős covidos lesz az ápr 19-i iskolanyitás ideje alatt-ráadásul az iskolában szedi össze és emiatt (kötelező karantén) elúszik az írásbeli érettségije, azért ki lesz a felelős?

Figyelt kérdés
Mert az orvos igazolás ez esetben semmit se ér, lehet vinni egy semmitérő papírt, de attól még az írásbeli lemegy amikor lemegy és ott lesz aki ott lesz.....
2021. márc. 30. 16:30
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint annál, aki pl. lábtörés vagy influenza miatt marad le róla: Pótolja a pót-időszakban.
2021. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos még hogy nyitás lesz.Ha úgy látják az eset számokat akkor úgyse lesz ebből semmi.Szerintem jobb volna még ezzel várni mert körbe fertőzitek egymást és akkor annak mi az értelme?
2021. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

"Pótolja a pót-időszakban."


vagyis októberben? És a felsőokt felvételi is elúszik ezzel?


Másik meg: ha ennyi kockázata van a visszarendelésnek, akkor miért van visszarendelés? Arra a szaros másfél hétre?

2021. márc. 30. 16:37
 4/47 anonim ***** válasza:
65%

Mi lenne?

Lehet potolni, meg abban a tanevben, nem kell az oszi erettsegire varni. Igazgatonak kell jelezni a problemat elso korben.

Nyugi kerdezo, minden megoldhato, ne panikolj :)

2021. márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

"és akkor annak mi az értelme?"


Hogy a Csúti Kezelt elmondhassa: Avvan ebbe a Zországba amit ÉN akarok....

2021. márc. 30. 16:38
 6/47 A kérdező kommentje:

"Nyugi kerdezo, minden megoldhato, ne panikolj :)"


Igazából én nem pánikolok mert én ugyan be nem teszem a lábam a suliba, ha lesz nyitás ha nem (majd háziorvos kiír és csá)



csak érdeklődtem.

2021. márc. 30. 16:39
 7/47 anonim ***** válasza:
43%
4 ez nem pánikolás, ez hiszti :)
2021. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
73%
Az is lehet, hogy csak általános iskolákban lesz nyitás, illetve azoknak akik érettségiznek...
2021. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

" illetve azoknak akik érettségiznek..."


Aztán nekik minek ? Hogy ápr 19-ápr 29 között arra a kemény másfél hétre bemenjenek? MINEK?

2021. márc. 30. 16:42
 10/47 anonim ***** válasza:
23%
#7: Persze hogy hiszti! Folyton ezt csinálják.
2021. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!