Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy akarnak iskolanyitást...

Hogy akarnak iskolanyitást 19-én, ha két dózis kell, kb 3 hét eltolással és 10-15 nap a II. dózis után a védettség?

Figyelt kérdés

Csak nekem nem jön össze a matek?

ápr 19-én nyitni akarnak, az kb 3 hétre van.

Két dózis kell.

Ha a tanárok oltását 1 -2 héten belül megszervezik és be is adatják (valóságos csoda lenne) akkor is, 1-2 hét szervezés + 1. dózis + 3 hét várakozás + 2 . dózis + 15 nap a védettség.


ez bajosan fér bele ápr 19-in, esetleg május 19-ig.


2021. márc. 27. 10:08
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

de nem ez volt a kérdés.

egyébként én már rosszul nagyon nem járhatok végzős vagyok így ápr végén az én tanévemnek úgyis vége nem oszt nem szoroz hogy esetleg ápr 19-ápr 30 között menni kell arra a másfél hétre (háziorvos és úgyse megyek...)

de nem ez volt a kérdés.

2021. márc. 27. 10:12
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Ez matek érettségi feladatnak se rossz :)

Látod te is, hogy sehogy nem jön ki.

2021. márc. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Az első adag is jelentős védettséget ad, illetve csaknem 2 millió ember már most megkapta legalább az első adagot. Remélhetően a követjező 3 hétben javulni fog a helyzet. Ha mégsem, akkor nyilván nem lesz iskolanyitás.
2021. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
"Nyilván nem lesz." Na persze, mert ez a kormány az ésszerű és célravezető intézkedéseiről híres ...
2021. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Első válaszadó jelentve provokálás miatt.


A válasz az, hogy fogalma nincs a kormánynak, mit kéne, mit lehetne tenni.

Nem akarták, sőt kifejezetten ellene voltak a pedagógusok oltásának. Aztán látták, hogy a nép nem szoo be minde péniszt. Lázadás, felszólalás, harag, posztok és emailek, levelek, rádió nyilatkozatok születtek, hogy mi a pizza pék liszt csimbókos hereszőre folyik odafent a vezetésben és miként képzelik, hogy pont a pedagógusokat hagyják ki, akik erősen ki vannak téve a fertőzésnek. Miért a pedagógus van kitéve neki leginkább? Mert a fiatalok tesznek magasról a korlátozásokra és nem lehet őket regulázni, mennek, ahova akarnak, bulit tartanak és nem hordanak maszkot a suliban a folyosón sem.

A tanárok nem először kérték. Az oktatás és annak bármilyen képviselete nincs kezelve kormányzati szinten. Egy román bizottság Kaslerrel az élen kezeli a vakcinákat. (Kasler neve fontos, mert Romániát jobban támogatja ellátással, mint a magyarokat. Véletlenül Romániában is a szülő faluját helyezi minde magyar elé.)



Persze megoldás lenne az állandó szellőzőtetés is, avagy a szabad téri iskola is, de ahhoz nyári suli kéne és most szünet. De ez fel sem merül egy miniszter agyában, meg az sem, hogy a tanárok oltása fontos.


A kormány támogatása és élőkészítése az online oktatás felé katasztrófa.

Egész 2020 nyarán félelemben élt a pedagógus, mert utolsó utáni pillanatban derült ki, mi lesz a katonai parancs. Pedig előre lehetett tudni.


Magasról tesz a kormany a következő generációra?

Mégis miért nem oltják be a pedagógust?

Miért nincs szakértői csoport az online oktatás összefogására és használhatóvá tételére. Van rá alkalmas és lelkes csapattag bőven több helyen. De kéne egy koordinátor is.


Ugyan ez a hozzáállás az oltáshoz is. Majd a pedagógus megoldja. Úgy sem mernek szólni, ha bajuk van. Ha meg szólnak, oda csap az ököl, azt csend lesz.


Na most nincs csend.


Tanárok érték el, hogy ez legyen legalább. Kaphassanak oltást.


Ez is több, mint amit várni lehetett a kormánytól.


A nyitás még csak tervezett.

A zárás célja az egészségügy terhelésének csökkentése a teljes összeomlás elkerülése előtt.


Ha csökken. A terhelés (ami most maxon van), csökken a korlátozás is. Nem lehet előre jósolni.


És nem a kormányon múlik a számok értéke.

Az embereken múlik, akik betartják a korlátozásokat vagy nem.

2021. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"nyilván nem lesz"


nyilván nem ... nem lesz itt szept 1-ig semmi

2021. márc. 27. 10:30
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Már törölték is a kötekedőt. GG
2021. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%

#5 Mi szoktunk bejárni konzultációkra de ugyanúgy bemegyünk kb 20-an és senkin nincs maszk.

Se a portáson, se az igazgatón, se a tanárokon, se a diákokon.


A mi iskolánkba belépsz és olyan mintha vissza ugranál 2019-be amikor mindenki szabad volt.

2021. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

" Mi szoktunk bejárni konzultációkra"


nekem nov óta vannak konzultációk, nem tudom mi van ott mert soha 1x se mentem el. nem kötelező, hanem opcionális hát a gyásznak mennék be

2021. márc. 27. 10:39
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

Az miért provokálás hogy leírom, hogy az egész oldalok az megy, hogy a gyerekek nem akarnak suliba menni, a felnőttek meg munkahelyre??

Nem ez az igazság?

2021. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!