Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért írja mindenki ezen az...

Miért írja mindenki ezen az oldalon hogy nem lesz április 19.-én nyitás?

Figyelt kérdés

Elhiszem hogy félnek, de a tények nagyon a nyitás felé billentik a mérleget.

- Belefoglalták egy KORMÁNYRENDELETBE, hiába mondja pár ember, hogy mindig mondták a nyitást, aztan úgysem lett, sosem foglalták ezt a Magyar Közlönybe, kivéve most.

- Orbán elég egyértelműen kijelentette tegnap, hogy korlátozásokkal max már csak lassítani lehet a vírust, megállítni nem. Ezért készüljenek a pedagógusok a nyitásra 19.-én.

- Emellett nem viccből oltják a tanárokat, ha nem akarnák tényleg megnyitni, akkor nem vették volna előre őket, hanem oltanák tovább csak a 65+-osokat.


2021. ápr. 1. 21:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
megállítani*
2021. ápr. 1. 21:04
 2/17 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
78%
Egy ember írja, csak elég sokszor. A stílusáról könnyen felismerhető az úriember.
2021. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Megfigyeltem én is.

"elemi józan ész" és "evidens" a szava járása😅

2021. ápr. 1. 21:11
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Csak az alapítványi iskolások félnek, senki más...
2021. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én kifejezetten örülnék, hogy visszamehetnék végre.
2021. ápr. 1. 21:16
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem félelem, hanem tény. Nem lesz nyitás, az holtbiztos.
2021. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon ki akarják nyitni ez tény de már így is sok a fertőzött és a halott is. Oké hogy beoltják a tanárokat de attól még a diákok is ugyan úgy meg fognak fertőződni (és mostanában egyre több fiatal kerül kórházba) az ő szüleikről/nagyszüleikről nem is beszélve mivel az általános/középiskolások még elég nagy arányban otthon laknak. Az oltás is csak a 2. adag után véd rendesen. Kinyithatják de 2-3 hétnél szerintem úgysem lesz tovább nyitva amikor rájönnek hogy ez csak még jobban ront a helyzeten hiába van oltás.
2021. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

#2: Pont ezt akartam írni. Az a megszállott elmebeteg egy éve nyomja ezt.

Ja még az ismertetőjelei közé tartozik, hogy oldalakat linkel, vagy idézőjelbe ír dolgokat.


Kérdező megértelek. Nekem online nyelvtanfolyamom van. Borzasztóan lehangoló már a laptop előtt ez az egész.

2021. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne?
2021. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9 tudom kiről beszélsz. COVID-19 volt a felhasználóneve, egy ideig látható volt csak aztán pár napja elrejtette.
2021. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!