Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha lefogyok, akkor nem fognak...

Ha lefogyok, akkor nem fognak a beceneveimen hívni?

Figyelt kérdés

Túlsúlyos vagyok, és van az iskolában pár becenevem, ami a kövérségemre utal. Egyébként akik ezeken hívnak azok nagyrészt haverok, tehát nem ilyen "bully"-ba megy át, de azért néha idegesítő.

Viszont januárban életmódot váltottam, és azóta már elég sokat fogytam, de még annyira nem látványos. Ha teljesen lefogyok szerintetek abbahagyják?


2021. ápr. 9. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, de az is lehet hogy szimplán átváltanak valami másra.


Ha haverok, akkor nyugodt hangnemben mondd el nekik (a piszkálódásnak az a lényege, hogy felhúzzanak, ezért semmiképp se akadj ki), hogy ez neked rosszul esik, és már kezd túl sok lenni.

2021. ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Majd kiderül. Ha már mindenki megszokta a becenevet, akkor nem fog változni.


Van egy ismerősöm, aki már 20+ éves hölggyé érett, de még mindig hugicának hívják a barátai, sőt sok felnőtt is a környezetében.



Nekem viszont lett egy gúnynevem, miután (kórosan) lefogytam.

Azelőtt simán a nevemen hívtak, aztán az osztály rámakasztotta a Rex, Rexi nevet (nagyon kreatívan az anorexia szóból). Utáltam, hogy egy betegségből is viccet csinálnak, nagyon rosszul esett.

2021. ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Leírtad, hogy zavar és a haverjaid csinálják.

Akkor miért nem kéred meg, hogy offolják magukat mert NÉHA de esetenként igen (haha) zavar.

Barátaid, abbahagyják

2021. ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert olyan haverok akikkel hiába vagyok jóban, nem értenék meg (tapasztaltam már sokszor)
2021. ápr. 9. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Akkor mondd el, újra és újra.


Magyarázd el, hogy nem csak a lusta ember hízik el, hanem lehet lelki eredete is. A cukkolás nem segít.

2021. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!