Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Magánórára, te elmennél betegen?

Magánórára, te elmennél betegen?

Figyelt kérdés
Sokszor találkoztam covid előtt is, hogy félbetegen, náthásan, talán lázasan is megjelentek a különórán. Mindig mondom, hogy adok másik időpontot, csak szóljon ha beteg. Mindig van kifogás, hogy lemaradunk, nem mert szólni stb, vagy szimplán letagadja, hogy beteg, pedig látható rajta.

2021. ápr. 27. 13:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
86%
Dehogyis, mégis hová gondolsz!
2021. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Semmiképp, de nem is fogadnék betegeket, az tuti. Ha már ott vannak is szépen vissza lehet fordulni és kérni más időpontot, ha ez nem tetszik, lehet menni máshoz. Az én egészségemmel ne szórakozzon senki.
2021. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Eszembe se jutna. Most, a járvány idején végképp nem.
2021. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
58%
Ez azért van mert a szüleink belénk nevelték, hogy betegen is iskolába kell menni, ez nem kifogás az otthon maradásra. Engem sokszor náthásan,betegen is elküldtek iskolába, hogy valahogy éljem túl,akkor is amikor kb fél percenként orrot kellett fújnom és figyelni se tudtam órán mert rosszul éreztem magam.
2021. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ilyenkor csak szabadkozik kicsit meg van hűlve stb. vagy: Biztos te is mászkáltál már náthásan stb
2021. ápr. 27. 13:31
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es dettó, én is mentem orrfolyás nem volt indok....
2021. ápr. 27. 13:31
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
isten ments! #4 nagyon jól leírja a jelenséget. remélem hamar kihal ez a hozzáállás, akkor talán megszűnne az éves influenzaszezon és társaik...
2021. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mondjuk már nem vagyok sulis, de korábban magánórára sosem mentem betegen. Az az egy hét simán kihagyható.

Suliba viszont volt hogy mentem betegen. Akkor még nem volt ilyen őrület emiatt.

2021. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as akkor náthásan még mentél suliba? Mennyi idős vagy most?
2021. ápr. 27. 16:25
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem, ezzel mindenkit veszélyeztetnék.
2021. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!