Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valószínűleg kifognak nyitni...

Valószínűleg kifognak nyitni az iskolák május 10-én?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 12:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%

Nevetségesek vagytok ezzel a rinyálással. :D

Főnököm gyerekei àltalános iskolások. Szó szerint semmit nem tanulnak egyik órára sem..Sokszor a szülők csinálják meg nekik a dolgozatokat. A nyelvórákra pedig én csinálom a házijukat rendszeresen.

Ha visszamennek semmit nem fognak tudni. Gondolom más diákok is így vannak. De ez nagyon menő a gyakorisok szerint!

2021. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
#12 nem kell rájuk hagyni. mond meg, hogy csinálják meg maguknak. (dolgozatot puska nélkül) és tanulnának.
2021. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
#13: Nem vagyok az anyjuk hogy megmondjam nekik mit csináljanak. Csak tapasztalatot írtam. És gondolom nem ők az országban az egyetlenek, akik az elmúlt egy évben egy szót nem tanulnak.
2021. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
#14 igy jártak minek csinálod meg a házijukat
2021. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem felelőtlen döntés lenne a májusi iskolanyitás, mert Csehországban és Veneto tartományban már jelen van az indiai duplamutáns.


Nem beszélve arról, hogy van francia mutáncs is, amit a tesztek nem mutatnak ki, illetve van román mutáns is, ami ellenállóbb a vakcinákkal szemben.

2021. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
44%
Mostmár hogy a teraszok és egyebek is nyitnak, nem pont az iskolákat fogják zárva tartani.
2021. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!