Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan lány osztálytársad,...

Volt olyan lány osztálytársad, akitől féltek a fiúk a testi ereje miatt?

Figyelt kérdés
Mit sportolt? Hányadik volt az erősotrendben? Volt, hogy megvert, vagy terrorizált az erejével egy fiút? Ha igen, meséljétek el, hogy hogy történt.

2021. máj. 13. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt egy kajakos csaj, olyan erő volt a karjaiba, h nem mertünk beszólogatni neki, de amúgy kedves aranyos lány volt. :)
2021. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Én. 40kg voltam világ vaságyastól, nem sportoltam, de jó pár fiút meg kellett verni, ha megszolgáltak
2021. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Mi max kis szívatásokat toltunk és nagyokat rúg. Fitness a sportja, de mi nem ütőnk vissza mert lányokat (a legtöbb esetben) nem bántunk.
2021. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2021. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Én voltam az.

Nem sportoltam semmit, csak durván megtoroltam, ha megfogták a fenekem.

2021. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Többen is voltak, nagyszájú, erőszakos, verekedős lányok. Fiúkat nem igazán vertek meg, csak más lányokat, pasi ügyekért, vagy beszólogatásokért, vagy csak mert nem tetszett a pofájuk és kényeskedtek. De azért a srácokra is rá hozták a frászt néha. Ők csak pofont kaptak néha, vagy nyaklevest, de inkább baráti alapon, azok a veszélyes csajok ugyanis leginkább fiúkkal barátkoztak.
2021. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Volt. Mikor én következtem a b@sztási névsorban székkel vertem agyon. Megtanulta, hogy rólam szálljon le.
2021. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Én voltam az.

Mikor gimnáziumba kerültem, akkor karatéztam tizedik éve. Nem ütöttem meg senkit, mert nem volt okom rá, illetve inkább visszahúzódó és introvertált vagyok, de többször visszahallottam fiúktól, hogy velem nem kezdenének.

2021. máj. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt, nem sportolt semmit, de azok a csajok is tartottak tőle akik sportoltak. Fene se tudja hogy volt benne annyi erő, a pasikat is verte.
2021. máj. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem,ilyen nem volt.

Viszont olyat láttam már,hogy egy csávót évekig vert,éheztetett egy nő aki erősebb volt.

A férfinek volt valami gondja,és nem is volt túl erős testalkatú.

Szóval ilyen azért ritkán van.

De volt hogy tolvaj ki akart rabolni egy MMA-t űző nőt.

Hát azért általában egy férfi erősebb mint egy nő,de szerintem ez a zsebes max egy csöves lehetett nem túl sok energiával az ereiben.

2021. máj. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!