Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bunkó velem?

Miért bunkó velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, aki valamiért folyamatosan bunkó velem. Fogalmam sincs hogy miért. Én egyáltalán nem beszélgetek vele, nem is beszélek róla, tehát részemről semilyen interakció nincs ő felé, viszont ő mégis random hozzám szól, akkor is bunkón. A legutóbbi eset az volt hogy az osztálycsoportban beszélgettem az egyik haverommal, erre ő válaszolt több üzenetemre is, viszont bunkón. Akkor megérteném a bunkózást ha esetleg én próbálkoznék be nála, és így jelezné hogy nem kíváncsi a társaságomra, viszont erről szó sincs. Tehát ő neki van valami problémája velem, viszont nem tudom hogy mi. És mint említettem, csak velem bunkó, senki mással. Valaki esetleg jártas ilyen dolgokban? Miért lehet ez?

2021. máj. 11. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Miért foglalkozol vele? Hagyd békén és figyelmen kívül.
2021. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Valami miatt nem vagy neki szimpatikus, és ezt ki is mutatja feléd. Ennyi. Nem kell vele foglalkozni, sőt, bunkózni sem vele. Ilyen, és kész. kerüld el.
2021. máj. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Én azért megkérdezhetném tőle, hogy ennyire ingerszegény, f0s, hányadék, semmilyen, alja élete van, hogy nincs jobb elfoglaltsága, mint téged buzerálni?
2021. máj. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
megkérdezném*
2021. máj. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Szebb vagy nála, mi? :D
2021. máj. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Ha csak veled ilyen, akkor baja van. Meg kell kérdezned, ehhez bátorság kell. Mindenképp érdemes tisztázni mert később még barátok lehettek.

Jól értem, te fiú vagy?

2021. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem szerelmes beléd. Az egyik lány az osztályomból velem is bunkó volt, most pedig a legjobb barátok vagyunk. Sőt, szerintem többet is érez irántam.
2021. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom milyen nemű vagy, de vagy tetszel neki és így próbálja kiprovokálni, hogy figyelj rá vagy a csajának/pasijának/kiszemeltjének esetleg tetszel vagy több figyelmet fordít rád, mint ő rá.

Gimiben volt egy srác, aki bunkó volt velem és kiderült, hogy tetszem neki. Egyetemen pedig egy csaj volt velem bunkó és lekezelő, aztán összejött azzal a sráccal, aki nekem is tetszett, biztos látszott rajtam.

Egyébként nem értem, hogy miért kell másokat b@sztatni, valami problémája van annak amúgy is, aki így fejezi ki magát.

2021. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#6 Igen, fiú vagyok.

#7 Azon gondolkoztam én is, viszont nekem egyáltalán nem tetszik a csaj, és engem kifejezetten zavar ha egy lány kínálgatja magát. A fiúnak kell a lányt felszedni, nem pedig fordítva, és nekem nagyon nem jön be ha egy lány a méltóságát levetkőzi, és inkább provokál, mint hogy például megpróbáljon beszélgetni velem.

2021. máj. 15. 16:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jössz be neki. Szimplán csak idióta.
2021. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!