Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek milyen ha egy...

Szerintetek milyen ha egy tanár ezt csinálja?

Figyelt kérdés
A tantermünk ajtajánál vettem észre hogy laza a cipőfüzőm és féllábbal áltam és próbáltam elintézni a füzőt majd láttam az ofőt és láttam hogy bejön a tantermünkbe. A belépés pillanatakor kétlábra áltam és lazán neki lökött a padhoz és azt mondta hogy "maradjál már" erre megszeppentem és utólag azt mondta hogy csak viccelt.

2021. máj. 13. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Igazán intelligens tanár létére..
2021. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Ennyiből nem tulajdonítanék neki nagy jelentőséget.

Nyilván ezt a lökést Te érezted, nekem a tanáraim nagy része laza és közvetlen volt, akikkel lehetett viccelődni, ezért más tanárokhoz képest ezek lehet valakiknek határátlépésnek tűntek, de szó se volt ilyesmiről, csak felszabadultabb volt a viszony.

A kérdésből nem derül ki, hogy ez a tanár milyen és az sem, hogy tulajdonképpen mi a probléma. Viccelődőtt veled valószínűleg

2021. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Alapjában szokott szórakozni másokkal meg velem is de nekem ez a vicc kicsit erős volt
2021. máj. 13. 21:52
 4/6 anonim válasza:
24%
Az én osztályfőnököm anno ennél durvább módon viccelődött velünk. Sokszor lekevert nekünk egy nyakast, vagy meghúzgálta a hajunkat. Persze voltak olyan esetek, amikor jogosan, de általában jelentéktekel dolgok miatt is kapott az osztály. De tenyleg csak viccből történtek ezek, sosem vettük zokon. Emiatt direkt szívóztunk is vele és mindig így reagálta le nevetve. Ő ilyen volt, nem haragudtunk rá sosem. Lehet a te tanárod is ilyen, mint amilyen az enyém volt, bár ha ez nem gyakori eset nála, meg csak veled csinálja ezt, akkor lehet csak úgy kiszúrt magának és direkt csesztet.
2021. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Kemény 2-esre mindenki 50%-os hasznoságit adott. Ilyet sem láttam xD


Én szerintem is erős vicc volt ez, tanár tudtommal nem tehet ilyet. Lehet tényleg viccelt, és ha olyan a tanár mondd el neki, hogy erős volt ez kicsit. Ha esetleg nem olyan, felejtsd el simán, de ha elfajul akkor szólj az igazgatónak!

2021. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Tipikus diplomás nyomorék.
2021. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!