Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális az szerintetek az...

Normális az szerintetek az hogy egy tanár azt mondja egy diáksrácnak óra közben " hogy de szép kék szemed van"?

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, nekem a hajamat dicsérték meg, vagy ha éppen csinos voltam akkor azt.
2021. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne dicsérhetne meg? Örülj hogy valaki még próbálja növelni az emberek önbizalmát a mai világban.
2021. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha férfi tanár, akkor azért elég furán hangzik, de simán el tudom képzelni, hogy egy kezdő tanárnő elköveti azt a hibát, hogy csupán kedvességből odaveti ezt a bókot egy tanulójának, és nem számol a következményekkel (mint pl. hogy a diákok elkönyvelik őket egy párnak, ami esetleg a srácot is feszélyezi).


Én nő vagyok, hidegrázásom volt minden egyes alkalommal, amikor a nyugdíjközeli informatika tanárom stírölt és megjegyzéseket tett a szép szőke hajamra, de az is mindig kizökkentett, amikor a velem valamiért nagyon szimpatizáló kémia tanárnő a feleletemet úgy vezette fel, hogy ha ilyen szép vagyok, akkor biztos okos is. (Egy idő után inkább magamtól jelentkeztem, hogy ne égjek le teljesen.)

2021. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom akkora gondnak. Viszont én biztosan nem tennék a diákjaim külsejére megjegyzéseket. Sem pozitívat, sem negatívat. Így biztos nem lenne belőle semmi félreértés.
2021. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Sok ilyen van. Egyik tanárom pl mindenkinek a vállát fogdosta, mikor jókat válaszolt, dícséretből. Én teljesen kivörösödtem, nem akartam feltűnősködni pedig. Azt hitték, hogy felizgatott a tanár. Illetve egy lány egyszer smink nélkül jött be, tényleg elég furán nézett ki, évekig mindig erős smink volt rajta és 17 évesen anélkül teljesen elhasznált arca volt. Nem elég hogy mindenki kacagta, de az egyik tanárnő is beégette, hogy de fura arcod van így, alig ismertelek fel, és szegény el kezdett akkor már pityeregni.
2021. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2021. máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, miért kell ezt túlgondolni?


Ha szexuális tartalmú célzásokat nyög be, vagy leszól, megaláz valakit a külseje miatt, vagy elkezdi fogdosni az egyik diákot, na akkor van marha nagy baj. De ez a fenti megjegyzés semmi, csak egy kedves bátorító gesztus.

2021. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!