Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bántanak a suliban és én...

Bántanak a suliban és én vagyok pszichopata?

Figyelt kérdés

Már mikor bekerültem a suliba akkor is úgy voltam vele hogy ezekkel nem akarok barátkozni. Min proli suttyó bagázs. Néhol még kötekednek is. Egyik nap nagyon felidegesítettek. Ránéztem az egyik fiu barátnőjének a seggére mert nagyon rövid nadrágban volt. Erre addig provokált míg az arcomba nem mászott. Meglökött de szemrebbenés nélkül megmondtam neki hogy ha mégegyszer hozzám ér akkor lenyeli a fogát. Nem kellett több... arconütött. A reakcióm: torkonvágtam összeesett és fuldoklott. Jött a haverja, neki meg megfejeltem az orrát és fellöktem. Elővettem a tollat a zsebemből odatartottam hegyével a szeméhez és megkérdeztem a többi suttyót aki vele volt hogy kiszúrjam e a szemét vagy leszállnak rólam és elkerülnek engem a napok folyamán.


Az ember bemegy tanulni hogy legyen valami szakmája erre ilyen hülyeségekkel kell minden nap megküzdenie... mindenki azt suttogja hogy egy szociopata vagyok mert remegés nélküli nyugodtsággal aprítottam őket. De én csak úgy gondolom hogy ezt ők váltják ki belőlem és ennyi. Volt hasonló tapasztalatotok?



2021. máj. 18. 01:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
98%
Ettol nem leszel pszochopata. A pszichopatak nagyon jo tarsasagi lenyek es konnyen manipulalanak masokat a sajat celjaik eleresehez. Valahogy ezzel a keppel nem fer ossze nekem masok torkonverese.
2021. máj. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
60%

2-es hülyeségeket írt.

Jól tetted, hogy megvédted magad.

Szeretni úgysem fognak, de most félnek tőled és békén fognak hagyni.

Nem vagy szociopata, sem pszichopata, csak egy magát megvédeni akaró és tudó ember.

2021. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%
Én bánom, hogy az évekig tartó testi-lelki bántalmazást nem toroltam meg, hogy nem tudtam tenni elene. Tanárok elnézték. Semmi rosszat nem tettem pedig. Kell egy fekete bárány, és én lettem az. Nem csodálom, hogy egyre több a megtorlás, lásd Kóla, puska, sültkrumpli; hozzáteszem: nem szabad bántani ártatlanokat! Véletlen sem követendő példa.
2021. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azerintem sem vagyok pszichopata. Alapvetően én egy kedves ember vagyok. Csak azért hívnak annak mert mindezt teljes higgadtsággal remegés nélkúl vittem vegig, most visszahondolva ezt a bestiális önvédelmet. De igen, emiatt még nem vagyok pszichopata. Maximum neurózisom van. Vagy kitudja mi.
2021. máj. 18. 13:12
 15/24 anonim ***** válasza:
97%

"Min proli suttyó bagázs."


Attól tartok nem vagy pszichopata, csak beléd neveltek egy szélsőségesen társadalomkerülő nézetet. A szüleid rontottak el, sajnos velem is ez történt. Arra neveltek hogy minden olyan bűn és tilos csinálnom, amit mások csinálnak, ezért soha sem mertem vagy akartam velük barátkozni. A többiek nem tudták mire vélni, szerintem csak páran sejtették, hogy nem vagyok pszichopata. Sok ideig nem is gondoltam arra, hogy bárkit is bántsak. megvédenem sem volt szabad magamat, amit szintén nem tudtak mire vélni, szerintem reakciót vártak, de fogalmuk sem volt hogy a szüleim milyen nevelést adtak nekem. Nagyon el sem tudtam mondani az igazat, megszólalni sem tudtam, annyira beszűkült voltam. Ha be tudtam volna illeszkedni, teljesen másképp alakult volna az életem, és sokkal boldogabban élnék.

2021. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
97%
Bánom, hogy nem tettem úgy én is mint te, mert hasonlót éltem át, fél évig vertek utána, szerencsére sikerült egy hangos elszökéssel segélykiáltanom.
2021. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%

#15-ös hozzászóló vagyok.

Bocs, nem olvastam el a kérdést végig, nos én nem csináltam ilyet, nem ütöttem torkon senkit.

Szóval neked valószínű dühkezelési problémáid is vannak.

2021. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
16%
Szochiopata se vagy, csak esetleg szociopata.
2021. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Egyik tanárommal nagyon jóban vagyok. Ki is szoktuk beszélni az oktatási rendszer problémáit, meg az iskolának hátterét. Szóval van egy szoros kapcsolatom vele. Ő mondta nekem az eset után, hogy én vagyok a legjobb diákja és sokra fogom vinni, de látja a szememben meg az aurámban az indulatokat, és tart attól hogy komolyabb helyzetekben, később, mire leszek képes.


Rosszul esett. De igaza van. Ha előtör belőlem az indulat az arcom is megváltozik. Úgy gondolja veszélyes vagyok a társadalomra ha nem irányítom magam szorult helyzetekben.

2021. máj. 19. 09:30
 20/24 anonim ***** válasza:
52%
Tegnap megnézted a Rambo kettőt és megihletett?
2021. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!