Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bántanak a suliban és én...

Bántanak a suliban és én vagyok pszichopata?

Figyelt kérdés

Már mikor bekerültem a suliba akkor is úgy voltam vele hogy ezekkel nem akarok barátkozni. Min proli suttyó bagázs. Néhol még kötekednek is. Egyik nap nagyon felidegesítettek. Ránéztem az egyik fiu barátnőjének a seggére mert nagyon rövid nadrágban volt. Erre addig provokált míg az arcomba nem mászott. Meglökött de szemrebbenés nélkül megmondtam neki hogy ha mégegyszer hozzám ér akkor lenyeli a fogát. Nem kellett több... arconütött. A reakcióm: torkonvágtam összeesett és fuldoklott. Jött a haverja, neki meg megfejeltem az orrát és fellöktem. Elővettem a tollat a zsebemből odatartottam hegyével a szeméhez és megkérdeztem a többi suttyót aki vele volt hogy kiszúrjam e a szemét vagy leszállnak rólam és elkerülnek engem a napok folyamán.


Az ember bemegy tanulni hogy legyen valami szakmája erre ilyen hülyeségekkel kell minden nap megküzdenie... mindenki azt suttogja hogy egy szociopata vagyok mert remegés nélküli nyugodtsággal aprítottam őket. De én csak úgy gondolom hogy ezt ők váltják ki belőlem és ennyi. Volt hasonló tapasztalatotok?



2021. máj. 18. 01:22
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Soha nem láttam a rambót. Nem szeretem az akció filmeket.

De köszönöm ezt a magasröptű kérdést! :D

2021. máj. 20. 22:39
 22/24 anonim ***** válasza:
37%
Legközelebb mészárold le az egész iskolát!
2021. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem mind pszichopaták vagytok!
2021. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
62%

"Úgy gondolja veszélyes vagyok a társadalomra ha nem irányítom magam szorult helyzetekben."


Ez így túlzás. Fejleszd az önuralmadat. Ha muszáj, akkor üss, védd meg magad, de lehetőleg kontrolláld az indulataidat.

Megjegyzem: fiatal korban természetes, hogy hevesebb valaki, könnyebben indulatba jön, kevésbé tudja kontrollálni magát. Majd idővel szépen lehiggad. Legyél tehát önmagad iránt is megértő. Ne várj 20 évesen tökéletes önuralmat magadtól, ez illúzió.

2021. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!