Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vezetésoktatónak milyen...

Vezetésoktatónak milyen ajándékot adjak?

Figyelt kérdés

4 éve próbálom megszerezni a jogsit, első alkalommal önhibámon kívül kicsúsztam az időből, tavaly újra kezdtem a tanfolyamot, de szintén önhibámon kívül (vírus) lassan megint letelik a 2 év és még csak 10 óránál tartok.


Ő a harmadik oktatóm, tegnap vezettem vele először, és bánom, hogy eddig nem hozzá jártam. Az első oktatóm nagyon bunkó volt velem, a második mindig lepattintott, ha időpontot kértem tőle. De most ez a harmadik nagyon rendes, türelmes, és ha minden a terv szerint halad, elég gyorsan fogok haladni vele, nagyon hálás vagyok neki. Meg azért is, amiért elvállalt, mert konkrétan egy boltban kaptam el hirtelen felindulásból és kérdeztem meg, hogy elvállalna-e, és a sok tanulója ellenére azonnal igent mondott.


Annyit tudok róla, hogy az autók és a rajzolás a szenvedélye, a Skodájára nagyon büszke, meg az apja régi rajzaira. Meg az anyja kéziratairól készített könyvet, amiben korábban (akkor még nem tudtam, hogy közünk lesz egymáshoz), én segítettem neki a munkámból adódóan.


Gondoltam olyanra, hogy esetleg lerajzolom neki az oktató autóját (grafikus vagyok), de nem tudom mennyire hangzik hülyeségnek.

Csokit, piát olyan sablonos adni.



2021. máj. 19. 19:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
34%

Két üveg bort, meg négy üveg féldecit...


Semmit. Az ajándékot már megadtad akkor, amikor az irreális felkészítési -és vizsgadíjakat kifizetted érte. Igen bő hasznuk volt már belőled így is, mi a csodának akarod mégjobban megkopasztani magad?

2021. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam, hogy kár volt beleírnom, hogy ki kapja.


Akkor inkább kiírok egy új kérdést, hogy egy középkorú férfinak mit adjak ajándékba, hátha érkezik majd rendes válasz is.

2021. máj. 19. 19:29
 3/29 anonim ***** válasza:
27%
Írj ki újabb kérdést ha ennyire szeretnél, de át fogunk látni a szitán :)
2021. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
36%
kedvezményes autó szerviz kupont .
2021. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%

Van valamennyi igazság abban, amit #1 ír, ugyanakkor nem tudom, hogy az neki miért fáj, hogy te szeretnél ajándékot adni az oktatódnak a neki kifizetett pénzen felül is.


Ha szereti az alkoholt, én valami jó bort adnék, vagy minőségi sörválogatást, vagy ilyesmit. Oké, azt mondod, piát sablonos adni...

Nem rossz ötlet a rajz sem egyébként, de egy sima rajznál, ami a kocsiját ábrázolja, szerintem lehetne valami különlegesebb, kreatívabb is.

2021. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Tepfal ***** válasza:
61%
Szerintem kedves gesztus egy általad készített grafika, esetleg egy rövid köszönőlevelet is írhatsz mellé, amit majd nyugdíjas korában is szívesen olvasgat, és jó érzéssel tölti el, hogy valakinek sokat jelentett, hogy lelkiismeretes oktató. Sajnos nem ez az általános és szép gesztus tőled. A hurrogókkal meg ne foglalkozz, megkeseredett emberek.
2021. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 jacint1988 válasza:
23%
Pénzt adj neki! Adj egy 20ast a vizsgabiztosnak, ha igenyli és egy 20ast az oktatódnak, ha elégedett voltál vele. Nem kell semmilyen ajandék. Ez a munkája, ha kedves ha bunkó. Mit adsz egy jó szakembernek, ha mondjuk szépen lebúrkolta a fürdőszobád? Pénzt, hiszen ezzel mutatod ki mennyire hálas vagy, hogy ilyen jó munkát végzett. Arra költi, amire akarja. Mondjuk indexkar cserére vagy kuplungra, amit te és a többi tanuló leamortizál. Szóval hidd el a pénznek jobban örül,mint valami hasznalhatatlan dolognak vagy csokinak. Persze ez az en véleményem..
2021. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
30%
A buszsofőrnek is adj ajándékot végülis elvisz A ból B be.
2021. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
30%

8-as, ez tetszett 😅😅

Remélem a boltban is többet fizetsz pár ezer forintnál mint amit kell, vagy a villanyszámláért.

Irreálisan magas az óradíjuk, szerinted miért vállalt el? A két szép szemedért? Kell a péz.

Ne legyünk naívak.

Plusz ha nem tudod eldönteni hogy mi lenne neki a megfelelő, akkor inkább hagyd rá.

Egy pia egyáltalán nem sablonos, általában a magyar ember nagyon is értékeli :D

Valami pezsgő vagy ilyesmi. (Ha extrém akarsz lenni akkor díszdobozban)

2021. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
22%

Úgy bírom ezt amikor azért akar valaki venni ajándékot valakinek, mert az végzi a munkáját 😃

Hál'istenek a hála pénzt is már bűntetik...

2021. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!