Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon gázok voltunk a barinőm...

Nagyon gázok voltunk a barinőmmel ma a suliban így májusban?

Figyelt kérdés
A padtársammal meg 2 barinőmmel nagyon fázósak vagyunk, én ráadásul tegnapelőtt kaptam a szurit. Állítólag oltási tünet a fázás.Nem sírtam.😁 Mindketten pufi télikabátban voltunk még órán is, a harmadik barinőm meg Era Istrefi Bonbon szerű kabátban. 17/l

2021. máj. 20. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gáz, ha valaki a divat miatt vacog egész nap. Attól még, hogy május van, az időjárásnak erről nem szóltak úgy tűnik. Fűtés meg gondolom már nincs.
2021. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Tudod mi a gáz???

Ez a kérdés!

2021. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Az probléma, hogy nem kéredzkedtetek el, mert ezt jobb otthon átvészelni. Igen, vele jár a fázás, megértem a kabátviseletet is.
2021. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
En oltas utan masnap csak pisilni mentem, az agyban dagonyaztam, sajnaltam magam es nem tudtam tevezni, olvasni, mert legjobban a szemem fajt. Dehogy gaz.
2021. máj. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

NEM SÍRTAM 😂😂😂

Cuki vagytok.

2021. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" Era Istrefi Bonbon szerű kabátban."


És ez mi az anyám?

2021. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A mostani időjárást elnézve amúgy sem gáz kabátot hordani, egyik nap tavasz, másik nap ősz van :D
2021. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem voltatok gázak, májusban én is volt hogy kabátban mászkáltam olyan k.rva hideg volt, de néha meg a pulcsi lerohadt rólam.


Amúgy ez valami kamu kérdés egy unatkozó emberétől? :D

2021. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as válaszoló, nem vagyunk mi lógósak. Jobb részt venni az órákon, amúgy meg tegnap is kabátban voltunk.Kedves 4-es. Te szegény, remélem a 2. szuri nem okoz panaszt. Kedves 6-os google majd nézd még a klippet.
2021. máj. 22. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!