Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmenjek holnap a barinőmmel...

Elmenjek holnap a barinőmmel moziba, ha még nincs kész a leckém, nem takarítottam ki a szobámat, nem értem az egyik anyagot, amiből hétfőn dogát írok?

Figyelt kérdés
Egész héten korán keltem, holnap is korán kéne kelnem, h moziba mehessek, de csak a Batman miatt mennék el, semmi más miatt?Jövő héten is megnézhetném még.-mellékes.
2008. szept. 20. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

hát most ilyeneket mért kell itt megkérdezni?????:S:S...uuu

ne menj el, ha jövöhéten is megtudod nézni, mert ugy ugyse fogod élvezni mivel ideges leszel a suli miatt (tapasztalat...)

2008. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat.nem fogok elmenni,azért kérdeztem meg,mert ha nem kérdezem meg,most nem tudom meg,hogy te mit válaszoltál,és az is lehet,h egyest kapok hétfőn,és ha egyest kapok,fölakasztom magam,ha fölakasztom magam........
2008. szept. 20. 21:10
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia!

hát szerintem jó nagy hülyeség lenne az miatt felakasztanod magad,mert kapsz egy egyest a suliban,vannak azért ettől nagyobb problémák is az életben:)

egyébként egyetértek az első válaszolóval,ha lelkiismeretfurdalásod lenne,amiért nem csináltad meg a leckét,akkor ne menj,mert úgysem tudnád élvezni...

2008. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi neked,nem akasztom fel magam.esetleg azért,h valaki lehurrog,mert ilyet mertem kérdezni.

Nemneked.Köszi.

2008. szept. 20. 21:46
 5/8 A kérdező kommentje:
de azért egyyikőtöket se, szavaztam le.sőt.
2008. szept. 20. 21:47
 6/8 anonim válasza:
Sztem az lenne a legjobbb ha letöltenéd és otthon is megtod nézni
2008. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
persze a barátnőiddel beültök otthon és nézitek vagy ha nagyon moziba akartok menni akkor nem fog a földhöz vágni egy karó
2008. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tanulj!!
2010. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!