Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim lehet hogy...

Az osztálytársaim lehet hogy tényleg fűvel (droggal) töltötték a cigit?

Figyelt kérdés
Láttam hogy a padnál ültek nem volt ott tanár és valamivel töltötték a cigit.De honnan szerzik?

2021. máj. 30. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bárhonnan szerezhetik.


Töltötték, vagy sodorták? Töltött cigi filteres, nem csigás, gyorsabban ég, abba nem szoktak füvet tenni.

2021. máj. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Akár az is lehet.

Lehet ismernek valakit, aki illegális módon hozzájut és jól megfizetik. Lehet egyikük olyan helyen volt, ahol könnyen hozzájuthatott.

Édesapám holland, így gyakran jártam ki Hollandiába (jelenleg itt élek, jövőre költözök az UK-ba) gimnaizista éveim alatt, így én is kipróbáltam a füvet, mondjuk nekem évi egy alkalom bőven elég, nagyon nem az én világom. Viszont amikor visszamentem Pestre, mindig hoztam egy kicsit (épp annyit, hogy mindenki egyet elszívjon), hogy a barátaim is kipróbálják. Szóval ők mondjuk innen szereztek.

2021. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Azért a füvet ne emeld màr egy szintre a heroinnal mondjuk. Elképzelhető, hogy azzal töltötték, és akkor mi van?
2021. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Jó kedv,semmi több.Nehogy fennakadj ezen..
2021. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk rendszeresen a hátsó padban sodorták. Szünetben kimentek a wc - re, ott jól beszívtak, majd az órát átlebegték. Az egyik fa$z úgy beszívott egyszer, hogy elővette a pöcsét és elkezdte vele csapkodni a haverját a pad alatt, miközben azt kiabálta, hogy túrós helikopter. Meg az öltözőben a homlokához csapkodta a gyereknek. Szerintem az nem sima fű volt. Egy kib@szott állatkert volt az a hely. De legalább szórakoztatva voltunk.
2021. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ezeket józanon is megcsinálták
2021. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az volt, az ő dolguk. Bárhonnan szerezhették, fűre dílert nagyon könnyen lehet találni.
2021. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tölteni?? Filteres cigihüvelybe aztán tölthetik, azon kívül, hogy más az íze/szaga mást nem fognak észlelni
2021. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!