Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytársam szerintem...

Osztálytársam szerintem pukizik órán, mit reagáljak?

Figyelt kérdés

Jár az osztályunkba egy ilyen tipikus, magát mindenki felett állónak képzelő, magamutogatós, flegma csaj, de ma szerintem nagy bajban van.


Tök csendes egész nap, előttem ül és ma már az elmúlt 2 órán harmadjára csapott meg fingszag szerűség az irányából, padtársam is érezte, és ezek közül kettő után felállt és az ablakot is kinyitotta és közben mondta a padtársának hogy nincs bent levegő. 😂😂 Marhára átlátszo sztem.


Gondolkodom hogyha lesz kövi szaghullám a korábbi sérelmekért valahogy beoltom a többiek előtt... Vagy szerintetek túlzás lenne? Mert nagyon elhiszi magáról, megérdemelne egy kis kinevetést.



2021. máj. 27. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Ne foglalkozz vele.

Ne kezdj bele ilyenekbe.

Ha most egy nap van valami baja, de ha meg úgy van ő meg egész iskolaidőben tudna téged oltogatni.

Most, hogy mit érdemel és mit nem az más dolog. Nem ér ennyit ez az egész.

2021. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
Ha bunkó volt veled, akkor megérdemli. De nehogy olyat szóljon vissza, amivel téged szégyenit meg.
2021. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
99%
Ne bántsd minden ember szellent és egyiket sem kell érte bántani. Nagyon gyerekes volna azért gúnyt űzni belőle mert neked nem tetszik a viselkedése. Egyébként is a te szegénységi bizonyítványod lenne ha gúnyt űznél valakiből nem pedig a sértetté.
2021. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Ne reagálj semmit. Feltételezem, veled is előfordult már. Lépj túl rajta. Amikor te ebédelsz bablevest, akkor meg a többiek szagolják, és ők sem szoktak ebből cirkuszt rendezni, ugye?
2021. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Ne is törődj vele. Mi lenne ha "beoltanád"? Szerintem semmi. Én se szoktam visszatartani, van, hogy még hangos is.

Előfordult, hogy nem vettem észre, hogy ott áll mögöttem az egyik főnököm, és csak úgy reccsent a galamb.

Ő erre rosszallóan megkérdezte: "No mit kell ilyenkor mondani??"

Mire én: "Pukkantottam, és? Zavar? Állj arrébb!"

2021. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4


Persze hogy előfordult csak én nem a tanteremben, masok óra alá, sunyiban engedem ki. Aztán eljatszom hogy ablakot nyitok mert nincs bent levegő. Ez a különbség.

2021. máj. 27. 12:53
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Te valami isten vagy, aki buntetest oszt? Nem derult ki, mi a csaj bune. Flegma pl mint jobban nez ki, nagyszaju, nepszeru, eszreveszik?

Amugy nem mosnad le magadrol, hogy te fingasz, senki nem fogja tudni eldonteni, hogy abbol negy gyerekbol kinek a beleibol jottek a gazok.

2021. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon gyerekes vagy...


Aztán 1x téged fúj fel a menza koszt, aztán fingasz, mint az ágyú... Majd leshetsz, hogy mit kapsz vissza.

2021. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi az flegma? Miért lenne bajban? Miért gyakorizol iskolában?
2021. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát az, hogy flegma, nagyképű, lenéz masokat. Arra értettem hogy bajban van hogy lehet menni fog a hasa vagy kakilnia kell és szenved vele.
2021. máj. 27. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!