Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 2021-ben mi van akkor, ha a...

2021-ben mi van akkor, ha a gimnazista a tanév végén a könyvtári figyelmeztetés ellenére sem visz vissza könyvet?

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Légyszi vidd vissza, valahogy próbáld megoldani, a könyvtárost(vagy aki nálatok ezt intézi) szívatod meg, ha nem viszed vissza. Nekünk ezekkel el kell tudni számolni. Egyébként gondolom, az iskolád tudná megmondani, ők hogyan kezelik az ilyet.
2021. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Általanosságban kérdezem, hogy 2021-ben mi történik.


Valtozott valamit a régi idők óta?

2021. jún. 10. 16:56
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Diákkoromban az mondták, hogy aki nem viszi vissza a könyvet nem kap bizonyítványt, de szerintem ez kamu, mert nem hinném, hogy egy ilyen dokumentumot visszatartsanak a diák elől egy ilyen indokkal, plusz, a tanulmányi átlagot nem érinti az, hogy Te a könyvtárba visszavitted e a könyveket.


2021-ben is így van szerintem.

2021. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Persze, pont eszedbe jutott egy ilyen kérdés, ami egyébként a kutyát nem érdekli azon kívül, aki a tankönyvekkel b@szakszik. De nekem mindegy.
2021. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
(egyes meg négyes, te könyvtáros vagy?)
2021. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A válaszokat a kérdésemre előre is köszönöm!


Flávika köszönöm a választ!

2021. jún. 10. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

#1

Az osztályfőnökök mindkét iskolámban listát vezettek arról, hogy ki milyen könyveket kapott, és miket vitt vissza. A könyvtáros/titkárnő csak kiadta s átvette a tankönyveket. De leadás előtt és átvétel után az osztályfőnök X-elgette, hogy kinek mije van. Szóval pont nem a könyvtáros számolt el a könyvek meglétéről, hanem szépen vissza lehetett követni, hogy ki nem vitte vissza a könyveket.

Tavaly ballagtam.


Gondolom addig "zaklatnak", míg vissza nem viszed.

2021. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Általanosságban kérdezem, hogy 2021-ben mi történik.


Valtozott valamit a régi idők óta?"


Általánosságban nem lehet megmondani, mert az adott iskolától, iskolai könyvtártól függ. Gondolom van valami szabályzata a könyvtárnak, vagy a házirendben van róla szó.


Mi változott volna a "régi idők" óta? Ha arra gondolsz, most is kifizettetik veled a könyvet, ez nem valami elavult hagyomány.

2021. jún. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!