Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van valami ajándék ötletetek?

Van valami ajándék ötletetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan évvége, én pedig 7.-es vagyok és ballagtatok egy 8.-ost. Meglettem hívva ballagási ebédre, és van valami ötletetek, hogy mit vegyek ajándékba?

(Akit ballagtatok az egy lány)


2021. jún. 10. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egy egyszerűbb ezüst fülbevalót kővel. Kb. 3-4 ezer forintból meg is van, bár nem tudom mennyit szánsz az ajándékra.
2021. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. jún. 11. 06:06
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Én 8.-os ballagásra egy sima inox parker tollat vennék. Esetleg nevet bele lehet gravíroztatni, de lényegtelen.

A parker toll nem aranyárban van, de mégis minőségi, tartós. Az enyém pl már lassan 30 éves.


Ha ékszer, egy vékony ezüstlánccal szvsz kevésbé lehet mellélőni, mint egy fülbevalóval. De adhatsz könyvutalványt is, attól függően, mennyire ismered a lányt.

2021. jún. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. jún. 11. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!