Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szombaton lesz egy szülinapi...

Szombaton lesz egy szülinapi buli. Munkatárs/barátnő is egyben. Most tudtam meg, ma mondta. Ötletetek van, hogy mit lehetne venni neki ?

Figyelt kérdés

Felül tömören próbáltam leírni a dolgokat.

Az van, hogy kb 1 éve dolgozunk 1 műszakban, bírom a fejét, csak nem tudom, hogy mit vegyek az idő rövidsége miatt.

Vannak lányai, jó humorú, 30 feletti nők vagyunk.

Amit kinéztem volna azt sokára hoznák meg.

Nem akar semmit kapni (mint mindenki :D) de nem is egy rajzot akarok neki készíteni :D

Inkább valami jópofa dolgot, tehát nem megható dolgot hanem inkább valami szórakoztatót.


Most meg amúgy is csak élelmiszer boltok vannak nyitva, szóval talán valami nagy boltba kéne menni (Auchan, Tesco vagy ilyesmi...)


Van valami ötletetek ?

Amiket kitaláltam (kellékek) azok még nem érnek fel egy ajándékkal.


Nagyon köszi!



2021. márc. 25. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Neked mi a mostani elkepzeleseid?
2021. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Vegyél neki egy minőségi bort. És kis mutatós cserepes virágos valami szép kaspóban. Esetleg készíthetsz saját kezűleg tortát is . Ez személyes, de ha egy éve dolgoztok együtt több nem is kell .☺️
2021. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerűbb lenne összedobnotok a pénzeteket és egyben venni valami komolyabb cserepes virágot, ajándékkosarat, dísztárgyat, esetleg drágább könyvet az érdeklődési köre alapján, mint egyénileg valami kis erőltetett bóvlikkal előhozakodni.
2021. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Igen, ezeken kívül : póló, bögre, ital ?


Eddig van virág, pia, amit így együtt adunk, de én vlmi vicces apróságra gondoltam.

Tortát is készít valaki.

2021. márc. 25. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!