Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy volt tanáromnak szeretnék...

Egy volt tanáromnak szeretnék levelet küldeni, de nem vagyok biztos a lakcímében. Így kideríthetem?

Figyelt kérdés

Ha egy járási hivatalban bediktálom az összes szükséges adatot (neve, anyja neve, születési -hely, -idő és nekem ugyan ezek lakcímkártyámmal és személyimmel együtt) valamint, hogy tudom, hogy pl a Velencei tó mellett él, illetve, hogy nem vagyunk jogi viszonyban és csak hallani akarok felőle akkor kiadják a lakcímét?

És ha igen, akkor Őt értesítik erről?



2021. jún. 16. 17:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem meríti ki a zaklatás fogalmát? Mit akarsz tőle...?
2021. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem! Te mit szólnál, ha a te lakcímedet kiadnák? És honnan tudod te a tanárod személyes adatait?
2021. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mar megint jonnek a 17 eves lanyok akik "szerelmesek" lettek egy 40 evesbe?
2021. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem szerelmes vagyok belé, főleg, hogy Ő is nő. Nem zaklatnám, hanem csak köszönetnyilvánító levelet küldenék neki. A személyes adatait pedig onnan tudom, hogy sokat beszélgettünk mind az iskoláról, tanulmányokról, mind a magánéletünkről, mind más témákról.

Elköltöztek és ezért nem tudom a mostani címét.

2021. jún. 16. 18:31
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
És a beszélgetés során elmondta neked az anyja nevét és a születési helyét és idejét. Hát ez teljesen életszerű.
2021. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk arról, hogy hol nőtt fel és, hogy milyen gyermekkora volt kitérve a családi hátterére is kicsit. A születési idejét meg azért tudom, mert többször is köszöntöttük ennél fogva a hónap és a nap eleve adott volt, csak a korát kellett kivonni az évszámból (+ az email címében is benne van az évszám)
2021. jún. 16. 18:58
 7/18 A kérdező kommentje:
De van egy olyan érzésem, hogy inkább emailt kell írnom neki😅
2021. jún. 16. 19:02
 8/18 anonim ***** válasza:
Kérheted, de első körben a hivatal fogja felvenni vele a kapcsolatot, jelezve, hogy XY keresi, hozzájárul-e a lakcímének kiadásához. Ha hozzájárul, megkaphatod, ha nem, akkor meg nem.
2021. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd már el, hogy barát vagy tanárnő! Netán unatkozol? Ezeknél frappánsabb kérdést is kitalálhattál volna.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

2021. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz neki levelet írni, ha tudod az adatait.

Az önkormányzat elküldi neki.

Neked nem árulja el.

3000Ft.

2021. jún. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!