Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A gimnazisták manapság hogy-ho...

A gimnazisták manapság hogy-hogy hosszú szárú (sokszor fekete) farmernadrágban meg tornacipőben vannak nyáron a kánikulában? A divat miatt vagy rossz a keringésük?

Figyelt kérdés

Az elmúlt éveben ezt vettem észre, hogy a legnagyobb kánikulában én rövid gatyában és pólóban izzadok, amíg a gimisek egy hosszú farmerben teljesen jól érzik magukat. Ma például két gimist is láttam, akik tiszta feketében voltak és nem is izzadtak. (olyan 16-18 évesnek mondanám őket).


Egy ismerősöm is vitte a gyerekeit nyaralni és készült egy kép, ahol a családból mindenki fürdőruhában van, amíg az egyik gyerek póló-farmer-tornacipőben.


Hogy-hogy nem kapnak a gimisek ilyen ruhában hőgutát? (Először amúgy a suli épületére tippeltem volna, hogy ilyen jól bent tartja a hideget, de már nincs tanítás)


2021. jún. 20. 22:39
 1/9 anonim válasza:
100%
Mindenki máshogy bírja a meleget, és ennek semmi köze ahhoz, hogy valaki gimnazista-e vagy sem. Lehet, hogy nem érzik ők sem olyan jól magukat mint hiszed, csak így szeretnének öltözni, mert nekik ez tetszik. Néha egy szép ruháért én is hajlandó vagyok, melegebben vagy hidegebben öltözködni, persze nem mutatom ki, hogy igazából nem érzem jól magamat az adott ruhában. És amit az elején már leírtam, mindenki máshogy tűri a hőséget, az a legjobb ha az igényeinknek megfelelően öltözködünk és jólérezzük magunkat.
2021. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Én soha nem mutatkozom pucér virgácsokkal, és már 30 felett vagyok.


Annyira hihetetlen, hogy ekkora indulatokat vált ki, hogy a másikon milyen ruha van.

2021. jún. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En a nyolcvanas, kilencvenes evekben jartam. Be se engedtek volna a portan azt, aki beach boynak oltozve jott volna.
2021. jún. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jelen 18 éves vagyok, gimnazista, és pont így öltözködöm, kivéve a tornacipőt. Nincs melegem, de pl némelyik tanár már megkérdezete hogy nincs melegem, há' így megsülnek a tojások😂😂

Egyébként lehet hülyeség, de azért öltözködöm így mert a fekete az olyan semleges, nincs rajta felirat meg mert fehér pólóban úgy nézek ki mint v.mi cigánygyerek 🤷‍♂️

2021. jún. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Elnézve néha, hogy milyen emberek milyen ruhában érkeznek meg a strandra, vagy ami még rosszabb, közvetlen onnan tovább a belvárosba, jó lenne, ha másba is szorulna ennyi gátlás.
2021. jún. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 legvékonyabb nadrágom pont fekete. :D
2021. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Dehogy vált ki belőlem indulatot! :D Csak meglepődtem.


Amúgy félreértés ne essék, nincs kint a popsim meg a nemiszervem meg a mellem a ruhából, nekem nem ezt jelenti a nyári öltözet (láttam nemrég egy nőt, akinek szó szerint a feneke kilógott a nadrágból, az tényleg sok).


Én egy pólót meg egy rövidgatyát (nem túl rövidet) veszek fel szandállal és melegem van így is, meglepődtem, hogy másnak hosszabb és sötétebb öltözetben nincs melege, de nem vetek meg senkit ezért.

2021. jún. 21. 09:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam van olyan, amikor ruhát veszek fel szandállal a 40 fokban és van olyan, amikor hosszúgatya van rajtam. Akkor sem sülök meg. :D
2021. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szégyellősek. Én is így vagyok, pedig vékony az alkatom, de egyszerűen rosszul érzem magam, amikor mások előtt kevés ruhában kell mutatkoznom.
2021. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!