Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok a bokavillantós...

Fiúk, lányok a bokavillantós hosszú nadrágotokat felhajtva teszitek el a szekrénybe? 23/F

Figyelt kérdés
Én például nem. Én például mindig vissza lehajtom őket és amikor felveszem akkor hajtom fel. De ti hogyan szoktátok csinálni és miért? Természetesen én csak titokzoknihoz szoktam felhajtani őket és akkor kétszeresen. És ti milyen zoknihoz szoktátok felhajtani és hányszorosan?

2020. máj. 25. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Neeeee megint a titok zokni fétises gyerek 😂😂
2020. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én már régen nem vagyok gyerek. És nincs fétisem.
2020. máj. 25. 19:38
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Az utcán vizuális környezetszennyezést valósítasz meg ezzel. Maradjon is csak a szekrényedben.
2020. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Akkor bocsánat van itt egy gyerek aki heti 3x megkérdezi hogy fiúk hordtok e titok zoknit😆
2020. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az nem én vagyok. És már rég nem vagyok gyerek.
2020. máj. 25. 21:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem hajtogatom mindig le meg fel, mert biztos nem fogok még ezzel is időzni. És különben is, ha egyszer végre jól be lett állítva, akkor nincs kedvem újból kikísérletezni. 24/F
2020. máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy férfi ne hajtogassa fel a nadrágrát mert nem néz ki túl komolyan, oké hogy titokzokni de abba semmi dögös nincs mikor kikandikál a szőrös boka, akkor ott a térdnadrág már inkább. Lányok is nyilván titokzoknival, én pl. nem szoktam visszahajtogatni amelyik nadrágom így hordom.

23/L

2020. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem az volt a kérdés, hogy felhajtsam-e vagy nem. Hanem, hogy ki hogyan szokta eltenni őket azok közül, akik felhajtják.
2020. máj. 28. 17:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Én csak a véleményemet mondtam el, az már a te dolgod hogy figyelembe veszed-e amit írtam/ sem. De nyilván látod hogy a kérdésedet is megválaszoltam. 7-es voltam :)
2020. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én felhajtva szoktam eltenni,
2020. máj. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!