Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik végeztek, milyenek...

Akik végeztek, milyenek voltak a középsulis éveitek? Jók vagy rosszak, és miért?

Figyelt kérdés
2021. jún. 30. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Én nem szerettem a középsulit, az utána következő két éves szakmán sokkal jobban éreztem magam.

A gimibe úgy mentem, hogy jó gimi, értelmes emberekkel. Okosnak okosak voltak, de úgy éreztem magam, mintha a kismalackát a barbie babák közé dobták volna :D

Mindenki menő cuccokkal és mert te ezt nem engedhetted meg magadnak, így kirekesztve éreztem magam négy évig. Páran jóban voltunk, akiket kilökött az osztályközösség, de amúgy nem lenne kedvem mégegyszer visszamennem.

2021. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom a 4 évből 2 évet folyamatosan be voltam tépve,szóval én jól éreztem magam a haverokkal+csajozgattunk.


Egy probléma volt csak a tanulás :D hát azt magasról leszartuk.

2021. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Évről évre egyre jobb, így utólag jobban sajnálom, hogy vége van.
2021. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Az első 1-2 év nem volt jó, de történt valami aztán elkezdtek megkedvelni, beilleszkedtem, az utolsó 3 év nagyon jó volt, sajnálom hogy vége, pedig már 5 éve.
2021. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most végeztem. Legjobb közösség volt, de úgy érzem hogy szinte mindenből kimaradtam ami ezt az időszakot általában megszépíti. Ezt pedig nagyon bánom, de már úgyse tudok mit tenni. Más társaságokba meg nem nagyon tudtam belecsöppeni, és sok lehetőség elúszott mellettem még mielőtt jött ez az otthonmaradás téma.

Ezenkívül meg az időközbe történt veszteségek még jobban kiöltek mindent.

2021. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem jól magam. Nem piszkáltak vagy ilyesmi, tehát összességében nem voltak problémáim, viszont én a tipikus bétahím fiú voltam, aki csak elvan magának, a csajok meg lesz@rják a létezését is. Mivel a csajozás teljesen kimaradt abból az időszakból (ezzel megölve az önbecsülésemet), így alig vártam, hogy vége legyen. Felnőtt önálló embernek lenni sokkal jobb.
2021. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az "átlagos" lenne rá a legjobb szó. Nagyon szerettem oda járni, sok kedves emlék fűz oda, de sajnos jócskán voltak ott negatív dolgok is.

Másik városba mentem, nem ismertem senkit, és szinte egyedüli introvertálként nehéz dolgom is volt. 2 tanárnak állandóan bizonygatnom kellett, hogy méltán vagyok a haladó angol csoportban, mert abszolút nem hittek bennem és le is néztek.. nem egészen 2 évvel később pedig én lettem a 2. az évfolyamon, akinek meglett a felsőfok.

Kicsit döcögős volt a barátkeresés az elején, de szerencsére a végére már könnyen ment.

Rengeteg sulis program volt, az osztályközösség is határozottan jobb volt, mint általánosban, de nagyon erős klikkesedés volt. Osztálykirándulások is emlékezetesekre sikeredtek, meg a közös programok is. Pozitív értelemben.

Egy rakat dologból viszont kimaradtam (közös bulik, pár kirándulás, bár azok inkább lerészegedések voltak..), sosem hívtak, de azért párszor elmentem volna..

A legkellemetlenebb az volt, amikor az egyik lány megszervezte magának a saját meglepetés partiját (..??), osztályban szedett mindenki előtt piapénzt, és a végén osztálybulinak keresztelte el az összeröffenést úgy, hogy 6 lányt meg sem hívott. Engem sem sajnos..

Viszont a 2 legjobb barátomat gimiben ismertem meg, velük szerencsére a mai napig találkozom és rendszeresen beszélünk is.

2021. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát volt, ami nem volt jó, volt ami jó volt, de szerintem a Gyakorin csak azok a válaszok jönnek hogy nem volt jó vagy jó lett volna, ha Piri néni vagy Farkas bácsi nem bántana.
2021. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!