Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk! Volt olyan lány osztályt...

Fiúk! Volt olyan lány osztálytársatok, aki erősebb volt, mint a fiú 90%-a?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor bántotta őket? Ha igen, hogyan? Sportolt valamit? Mit?

2021. júl. 2. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Felesegem is volt mar olyan :)
2021. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

1+


elfelejtettem a kerdes tobbi reszet - tornaszno volt, valogatott szinten. Bivaly eros volt, olyanokat tudott, hogy csak 'kamillaztam' :)

2021. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Igaz, nem vagyok fiú, de volt ilyen osztálytársam. Nem bántott különösebben senkit, csak ha már nagyon csesztették az agyát, de akkor sem durván. Sportolni egy csomó mindent sportolt, edzeni is járt.
2021. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Én vagyok az a lány xD nem bantok, nem harapok, nem sportolok semmit csak elakarok kezdeni röplabdázni
2021. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Bár n nő vagyok; nálunk egy lány volt, aki általános alsóban fiúsabb volt, a rövid haja miatt volt, hogy azt hitték, hogy fiú.


Nagyon erős volt és szeretett fiús dolgokkal játszani.


Egy nagyon szép hetero nő lett belőle.


Egy másik lány is volt, bár csak elsőben, ő verekedett is, de róla túl sok emlékem nincs, a nevét se tudom. :D

2021. júl. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk általános suliban volt egy lány. Nem bántott senkit, de a fiukat simán nyomkodta le szkanderben és labda játékokban sokkal ügyesebb volt. Meg ugy általában erősebb mindenben mindenkinél. Nem tudom a tesin kívül sportolt e mást is, talán futni járt, másról nem tudok. :)
2021. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez csak azert volt, mert abban az eletkorban meg a fiuk nem annyira fejlettek. Egy esetlen nagydarab lany volt, tenyleg nagyon magas, testes. Nem bantott senkit, de fel tudott kapni barkit konnyeden.
2021. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

8 éves voltam indult a második és lebukott hozzánk előző évről egy 16 éves roma csajszi, ő védelmi uzsonnát szedett mindenkitől, olyan 120-150kg közötti szépségről volt szó.


Egy idő után ráuntam és kutyaszaros nutellás szendvicset vittem, 3 nap zsinórban ezt ette, de kapott hashajtós teát és kólát is.


4-edikes voltam mikor felhagyott a tanulmányaival, még 2-el alattunk járt.

2021. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!