Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 4 éve nem találkoztunk, és...

4 éve nem találkoztunk, és most ugyan oda fogok járni suliba ahova ő! mit mondjak nekiL?

Figyelt kérdés
4 éve nem láttuk egymást az egyik volt fiú szomszédunkal... mert elköltöztünk, és most felvettek abba a suliba, és abba az osztályba fogok járni. nem tudom h megbántottam-e azzal h elköltöztünk mivel elg jó barátok voltunk.és nem tudom h hogyan köszönjek neki v mit mondjak neki, szóóval, ja! előre is köszönöm a válaszokat!

#fiú #szomszéd #leendő oszt.társ
2021. júl. 6. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Majd köszönj neki, és kész. Majd látni fogod a reakcióját.
2021. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, lehet tényleg egy kicsit túlreagálom
2021. júl. 6. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak lazán. Ahogy 1-es írta, köszönj neki, valószínű,hogy visszaköszön, talán még beszélgetni is fogtok :))
2021. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2021. júl. 6. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanoda egyben, mondat nagybetüüvel.
2021. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megbántottad azzal, hogy elköltöztetek? Jézusmária! De olyan nagyon nem lehettetek jó barátok, ha utána minden kapcsolat leállt.
2021. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A köszönés mellé esetleg hozzáillesztheted, hogy: "Örülök, hogy látlak/örülök, hogy újratalálkozunk!" - ha hangot akarsz ennek adni. Vagy annak ürügyén, hogy egy osztályba fogtok kerülni, megkeresheted valamelyik közösségi fórumon és akkor kiderül, számára mennyire volt maradandó a barátságotok emléke.
2021. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ!
2021. júl. 9. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!