Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztam egy fiúval akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy fiúval akinek valószínűleg tetszem, meg folyton írogat, viszont idősebb nálam és nem szeretnék vele járni. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Napi 10x leírja hogy szeret meg ilyenek és nem tudom hogy mondjam meg neki hogy nem tetszik nekem :( nem szeretném megbántani.. 15/L
2017. máj. 11. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
"Ne haragudj, de nem szeretnék tőled barátságnál többet"
2017. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem ismer de szeret ez a kedvencem :D szerintem csak mond el neki hogy bocsi de nem akarsz tőle semmit aztán jól van, barátok még lehettek

20l

2017. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Davve72 válasza:
Hogyha Rendesen viszonyul hozzád, és úgy érzed nem csak kihasználni szeretne, akkor Bele mehetsz. Ha nem jó a kapcsolat a járás közben akkor minden további nélkül szakítasz és tovább lépsz. :/ Ha nem kockáztatsz. nem ismerheted meg eléggé. :) Sok sikert. Döntsd el. :)
2017. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Davve72 válasza:
Másrészt, hogyan ismerted meg? :) Az is sokat számít. :)
2017. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem jártok ezért még most állítsd le őt, hogy ő tovább léphessen és ne reménykedjen. Rosszabb lesz, ha tovább halogatod a dolgot :)
2017. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!