Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagymellű, gimis lányok!...

Nagymellű, gimis lányok! Bántottak titeket a fiúk a melleitek miatt?

Figyelt kérdés
Hogyan, miként? Mekkora melletek van? Hogyan reagáltatok? Hány évesek vagytok?

2021. júl. 11. 09:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Már nem vagyok gimis, de gimiben igen, bántottak. Tejcsárdának, tejautomatának hívtak, húzgálták a melltartóm pántját hátulról, csettintgettek a nyelvükkel ha picit is kivágottabb(értsd vé nyakú) póló volt rajtam stb...


a mellem mérete akkor 95DD volt.

2021. júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Fiúk miért bàntanàk? Azoknak tetszik. Esetleg a többi lány de valószínűleg azok is azért mert irigyek.
2021. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Sokan a másik degradálása miatt érzik többnek magukat, illetve próbaljak a saját hibaikat felelmeiket leplezni, esetlegesen azt akarjak elnyomni, hogy tetszik neki, de nem mer lépni, mert egy kis f.sógép ahhoz, hogy megszólitsa.
2021. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Sajnálom a nagymellü lányokat! Ugyan olyan istencsapás mint a minimell. Az állandó hátfájásról nem is beszélve. Nekem van egy "rokon" ismerősöm aki pont ez miatt plasztikáztatta kisebbre
2021. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
4. Az isten ajándéka. Hogy beszélsz?
2021. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha neked kéne éveken keresztül kihordanod lehet nem ezt mondanád!!
2021. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk nem a fiúk, hanem a lányok bántották egymást. Elkezdték terjeszteni a barátnőmről, hogy papírral tömi ki a melltartóját, az öltözőben meg mindenki őt bámulta tesi előtt, hogy tényleg így van-e.
2021. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
nem, elmúlt általánosban
2021. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Komolyan nem értem az embereket, csak mert a masiknak van egy testi adottsaga es irigysegből bántani kell érte?!?!
2021. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az általánosban bántottak, mert futásnál a melleim dobálóztak. Anyukámék vettek sportmelltartót, ami olyan volt mint a kényszerzubbony és abban tesiztem.


Az első gimiben egy vicc volt a tesi, kb semmit nem mozogtunk, a lányok baseball, a fiúk foci, ha béna voltál a baseballban akkor ültél a padon amikor kiestél, mint ütő vagy áltál egy helyben hátul, amikor el kellett kapni a labdát. Hát ez nem nagy mozgás és az élvezte, akinek érzéke volt hozzá.


A másik gimimben normálisabb volt a tesi, ott mozogtunk rendesen és ott se voltak már a fiúk a lányokkal, bár ezeket a csapatsportokat kihagytam volna

2021. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!