Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok! Iskolakezdésre ti...

Tanárok! Iskolakezdésre ti hogyan készültök, miket érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
Lehet kapni már iskolakezdésre dolgokat, én tanár leszek, de első munkahely, kezdő vagyok. Mit, miket érdemes beszereznem? Rajz-ének tanár leszek, ha ez fontos...
2021. aug. 3. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egy tanári zsebkönyvet és egy új piros tollat és ennyi. Persze közben tervezem már a tanévemet, hogy miket fogunk csinálni a gyerekekkel, de még csak fejben, illetve feladatokat gyártok, főleg online. Lehet még egy karantén,de ha mégsem, az osztályteremben vagy házinak is remekül felhasználható.
2021. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Olyan tanári napló-naptár szeruseget mindenkepp szerintem. Kréta/filc, toll, ceruza, tolltarto, egy jo táska, amivel bejársz. Azok a dolgok, amik kellenek a targyaidhoz, pl. enekkonyv (hogy ne a diakoktol kelljen mindig elkérni). Esetleg matricák/minicsokik ha meg akarsz valakit jutalmazni, nalunk mindig ezzel motivaltak, még 12.ben is:D Egyebkent nem vagyok tanar, es nem is készülök annak, csak en kb ezeket lattam a mi tanarainknal.
2021. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Kávét. Sok kávét a tanáriba.
2021. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem magamnak irkálni vonalas spirál füzeteket meg piros, kék, fekete tollakat. Olyat is, aminek háromféle színű hegye van. :) Naptárat kapunk minden januárban. (Én ilyen drága noteszeket, zsebkonyveket nem szoktam venni.)


Nekem az alap cuccok megvannak: mindenféle mappák, tasakok, lefűzők, fénymásoló papír, szovegkiemelo, színes ceruzák, stb.:)


Meg aztán az se mindegy, mi van a sulitokban, mi nincs... Legtöbb helyen nincs semmi... 😟

2021. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Semmit nem veszek
2021. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De jó látni, hogy tanárnak megy még valaki! Előre is kitartást! Ha szeretsz tanítani akkor a diákok is imádni fognak majd, főleg ha fiatal vagy még : )


Hogy miket érdemes beszerezned az sokban függ attól, hogy hol, kiknem és hogyan szeretnél majd oktatni. Teszem azt egy rajz órán kicsikkel lehet sokat kézműveskedni stb. Nálunk rajzon volt olyan is, hogy kimentünk az udvarra, szétszéledtünk és fotózni kellett.


Ha nincs kréta/táblafilc azt mindenképp szerezz be, mindkét tárgyhoz szükséged lesz rá.


Írd le egy tanári zsebkönyve/naplóba vagy simán csam word-be, hogy mikor milyen órakat szeretnél tartani és ahhoz készülj fel.


Meg ugye tollak + papír, bár ezek száma attól a dolgozat irattatási hajlamodtól függően változhat. Illetve attól is, ha rajzon háziként adod fel a dolgokat és nem órán dolgoztok.


Sok sikert előre is!!!

2021. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!