Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 5-6 millió beoltott mellett...

5-6 millió beoltott mellett lehet már közel sem lesz olyan rossz a helyzet hogy megint be kelljen zárni a sulikat?

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 14:35
A kérdező szavazást indított:
Szerintem nagyon minimális az esélye hogy újra távoktatás legyen..
Lehet nem lesz annyi halott, de beteg az viszont lesz ezért nem kizárt egy újabb távoktatás..
Majd jön egy új variáns, ami ellen nem jó a vakcina ezért biztos megint sulizár lesz..
39 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kissebb a távoktatásra az esély.

Persze meg van,mint mindenre is,de lényegesen kisebb,mint mondjuk márciusban.

2021. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1


Én is ebben bízok, bár elég introvertált vagyok de nincs kedvem megint egy fél évet otthon tölteni..

2021. aug. 6. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
majd a politikusok eldöntik, hogy mi van, vagy mi lesz itt.
2021. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3


Szerintem már mindenkinek ki van a töke a lezárásoktól és a maszk viseléstől és mivel jövőre választás ezért szerintem nem kockáztatnak meg még egy akkora lezárást (akár a 2/3 is veszélybe kerülhet) mint eddig volt (csak ha tényleg a szükség diktálja- annyi a tényleges halott vagy beteg).

2021. aug. 6. 15:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A lezárás és a maszkviselés annyira megnehezített mindent, hogy csak rosszabbá tette az egészet. Sok beoltott esetén nem kell korlátozás.
2021. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
okt közepe végétől újra távokt. hogy meddig az kérdés de a 2021 már így megy el
2021. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon reménykedem benne, hogy legalább az első félév lemegy jelenlétibe. Komolyan, nem azért lettem kollégista, hogy utána otthon legyek. Jó, kérvényezni lehetne, hogy bentről "élvezzem" a digitális oktatást, csak az a baj, hogy nem lenne ott a társaságom, ráadásul rossz a wifi lefedettség a kolinkban, szóval szívás lenne. Az elmúlt években meg itthon szívtam a családdal... Szal ja... Meg én speciel nagyon magányos lettem, amit már nem viselek jól, annak ellenére sem, hogy amúgy én szeretek egyedül lenni, és nincs nagy társasági igényénem.
2021. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tavaly szeptemberben lettem gimnazista. Szar volt hogy majdnem egész évben otthon ültem. Szerencsére a mostani osztályom nagyon jó, nem úgy mint az általános iskolai... Szóval ezért nem örültem a távoktatásnak.


Ugyanakkor örültem hogy nem háromnegyed hatkor kell felkeljek, és kelhetek nyolckor.

2021. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 6milió beoltott a jelenlegi tempóval, oktober közepere lesz meg.


Es pont akkor lenne esedeked az iskolazár. De szten pont a 6millió miatt nem fogják bezárni a sulikat.

Eddig is arra verte a nellet a kormany hogy milyen kva jól telesítünk es mennyi a beoltott...


Most 6 milliónál el fogják dobni az agyukat, és OV lesz a szuperhős aki megmenti a vakcináival az orszagot, az esetleges bezarastól.

2021. aug. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mellét*
2021. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!