Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg majdnem 5 és fél...

Tényleg majdnem 5 és fél millió beoltott van, vagy ez is csak kormány hazugság?

Figyelt kérdés
Csak az teszi kérdőre a hitemet a számban, mert nemrég dolgoztam egy strandon -gépészet- és nem voltak éppen a toppon. Tudom, valahol sokkal többen vannak, de itt alig voltak a megszokotthoz képest és rákérdeztem mi a probléma, a stafftól jött is a válasz, hogy sokakat kell elküldeniük mert nincs kártyájuk és részben emiatt nagyon kicsi a forgalom. De akkor kérdezem én ( aki pfizerrel van beoltva) hogy hol a francban van az a 5 és fél millió beoltott, aki felnőtt, és max 2-3 millió nem oltott, akkor az a 5.5 millió már a gyermekeikkel együtt 70%-ra meg kellett volna töltsék a strandot, vagy hülye vagyok?
2021. jún. 24. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Oltott vagyok én is.

Szerintem a majdnem 5,5 millió embert leginkább a nyugdíjasok teszik ki,akik nem biztos,hogy már strandra járnak:) illetve nem tudom, mi igaz a mendemondàból,hogy sok oltott meghalt.

2021. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem elég, ha a családban egy valaki nincs beoltva, esetleg a csodálatos magyar közigazgatás elkeverte a kártyáját, és már rögtön nem megy senki. Legalábbis én több ilyet hallottam, meg mi is így voltunk vele, hogy vagy mindenki jön, vagy senki.
2021. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van pár ismerősöm aki be van oltva van kártyája mégse mennek nagyon sehova. Meg gondolom több az idős beoltott ők nem nagyon mennek illetve sokan hiába vannak oltva mégis tartanak a vírustól.
2021. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Oltva vagyok, dolgozok nincs időm nyaralni :(
2021. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nekem ez csak azért lenne fontos megtudni hogy vajon mennyi az esély rá, hogy kamu a szám, mert akkor sokkal jobban vigyázunk mi is, hisz ha az a cél, hogy mindenképpen kinyissanak mindent haszonszerzés céljából és nem érdekli őket semmi és hazudnak a számról, akkor sokkal de sokkal rosszabb helyzetbe kerülhetünk hisz nincs meg az átoltottság és most fognak nyitni majdnem teljesen....


Második, azért ebben tényleg van valami! Elsőben is van azért valami! Amúgy biztos haltak meg az oltástól, de szerintem max pár százan lehetnek, hisz a szívgyógyszertől és a xanaxtól is meg szoktak halni, elenyésző számban.... de ha allergiás rá, simán meghalhat.

2021. jún. 24. 21:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem simán megvan. Nem zúdul mindenki egyszerre a strandra és nem hiszem h ebben hazudnának.

Végtére is 1 év eltelt az emberek még ha rühellik is megszokták a karantént, vissza kell rázódni :)

én éjszakáztam végig, 21- alig látok valakit a tavalyihoz képest. Ezt a kijárási tilalom utószelének simán felróhatjuk, ahogy a többit is.

2021. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Na az a kijárási tilalom volt a negnagyobb baromság amit kitaláltak, nagyon fel tud idegelni, annak semmi értelme nem volt. A mostani létszám korlátnak van, ezt kellett volna akkor is. Fogtam a feje, hogy az auchanba nem tudtam sorbaállni, mert mindenkinek haza kellett érnie 8-ra és mint egy konzerves dobozba egymás hegyin hátán fertőzték egymást az emberek...
2021. jún. 24. 21:13
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Tanár vagyok, mi ugye nagyrészt be vagyunk oltva. Július 5-ig tart a munkánk, szóval utána fogok strandra menni. Egyszer-kétszer, mert nincs rá pénzem. Azt se feledd, hogy a covid miatt sokan anyagilag is lecsappantak, vagy eddig sem álltak úgy, hogy a drága budapesti strandokon tobzódjanak.
2021. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Én nem vagyok beoltva és alig ismerek oltottat is!

És zsarolásra sem fogom magam oltatni. Köszönöm elvagyok, járunk ugyan úgy mindenfele csak be nem mehetünk MÉG, sőt a teraszokra ki is ülhetünk(nyáron eddig is ezt tettük)sokat nem veszítettünk.

És biztos vagyok benne ,hogy meg lesz az 5 és fél millió beoltott ,mert ugye nyár van(tavaly is ellehetett hagyni a maszkot nyáron. Csak annyi hogy majd bejelentik megint, szeptemberben(amikor már hűl le az idő, hogy jön az újabb hullám)Mert most maszkba amúgy is kb megfulladnánk olyan meleg van.

A határokon sem ellenőriznek mindenhol egyébként.

Ez az egész felvan spanolva és azon szoktam nevetni, hogy pont azok mondják a hülyeséget, akik otthon csücsülnek és max dolgozni mennek el és ennyi az életük.

2021. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, tavaly kellett maszk boltba és le volt zárva a határ! Most azért más a helyzet, hála az oltásnak! Azért nem olyan egyszerű ez, hogy nyitunk zárunk és 3 hónapig mehet a gazdaság, mivel így tönkremegy az ország és a vezetők sem akarnak tönkremenni, gondolom ezt én, mint buta egyszerü munkás! Amúgy szerintem hiba volt a kényszerítés, mert ha meg se nyitják a beltereket, csak a nyitást teszik az átoltottsághoz függőbé, szerintem többen beoltatták volna magukat és nem lett volna ez a védettségi sem, hisz amikor elérjük a számokat, mindenki mehet és ennyi. Sajnálom ha ez téged megviselt, de gondold át az oltást azért! Ha félsz a Pfizertől, amit megértek, hisz új oltóanyagok, nekünk még itt a kínai, ami hagyományos oltás! Azt nyugodt szívvel felveheted!
2021. jún. 24. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!