Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan osztálytársad,...

Volt olyan osztálytársad, akinél volt valamilyen defektus?

Figyelt kérdés
Miben nyilvánult ez meg? Hogyan viselkedtetek vele?

2021. aug. 7. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Autisztikus. Agyon szivatták.
2021. aug. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Két lány is volt, mindkettő ott hagyta a sulit. És rosszul viselkedtek velük, mondjuk szerintem sem voltak közösségbe valók. Mindkettőnek gyógyszert is kellett volna szednie, de nem tették. Ha ők nem akartak változtatni, nekem ugyan, vagy bárki másnak miért is kellett volna mindent tolerálni? Eleinte nyilván mindenki jófej volt, de mikor egyre rosszabbak lettek, úgy váltunk mi is azzá velük szemben. Persze ők különleges esetek voltak, mentális problémákkal.


Ha csak kicsit másra gondolsz, akkor olyan osztálytársaink is voltak, nem voltak szekálva, talán néhány csípkelődés belefért, de keményen gúnyolva, kinézve sosem voltak. Általában ezek voltak azok az emberkék, akik magukba fordulósabbak voltak, könyvmolyok például.

2021. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Az egyik tanárnőnek megengedte az igazgató, hogy egy ideig velünk tanuljon a beteg gyereke. Ez általános iskolában volt, már felsősök voltunk. Izomsorvadása volt, csípőficama, mindig 2 osztálytársnak kellett támogatnia jobbról balról amikor egyik teremből a másikba mentünk. Nehezen beszélt, kicsit értelmi fogyatékos volt. Sokan nagyon sajnáltuk, de nem szívesen gondoskodtunk róla, nem nagyon beszéltünk vagy barátkoztunk vele. Aztán a tanárnő, az anyukája, talált valami számára megfelelő iskolát, de pár évig velünk volt.
2021. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam a defektes, viszont papírom nem volt róla akkor még.

Felnőtt korban, saját elhatározásból vizsgáltattam ki, hogy a borderline személyiségzavar jeleit mutatom, de inkább részlegesen. Tehát nem vagyok ez a vakmerő szociális pillangó, de mindent a szívemre veszek, érzékeny vagyok és egy gyerekközegben ez sem szerencsés.

2021. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!