Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek milyen gyengesége,...

Kinek milyen gyengesége, lelki defektusa van? Kort és nemet is írhat aki szeretne.

Figyelt kérdés

És tartok a szégyentől, a rossz megítéléstől. Ezen felül a kudarctól, az egyhangú élettől és talán a párkapcsolatoktól, ebben nem vagyok biztos.


21/F



2020. márc. 22. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amitől te tartasz, azt idővel majd átértékeled. A kudarc az élet egyik velejárója, így lehet megismerni saját gyengeségeinket, ez a figyelmeztető jel, hogy min kell javítani, változtatni.
2020. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a haláltól félek, meg attól, hogy sosem fogok kelleni senkinek párkapcsolatra. Ja, meg OCD-m is van.

21(lassan 22)/L

2020. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 22. 13:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szenvedélybeteg (drogfüggő) vagyok 17 éve - a leszokás már esélytelen.

Önbizalmam, akaraterőm 0

Évek óta vegetálok, és várom hogy vége legyen. (Párkapcsolatban már nem hiszk, pedig az még lehet h megmenthetne).

Most vagyok amúgy jól, mert házi karanténba kerültem és kitisztultam.. Így egy hete tiszta vagyok, de úgyis újra fogom kezdeni - mivel nem vagyok ura önmagamnak. Függő vagyok, nincs mit tenni.

35/F

2020. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mit használsz és hogyan?

Köszönöm a válaszod!

2020. márc. 22. 13:48
 6/11 anonim válasza:
100%

Csak magunkkal tudunk törődni.

Én lelkileg halott vagyok,mindent eljátszottam.

17l

2020. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A kifejtős dologkba belemennétek kicsit?
2020. márc. 22. 13:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezzel kapcsolatosan már ma is írtam ki kérdést, most ezeket leírhatnám de elég hosszú - szóval ha nem gáz linkelek


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2020. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja amúgy én voltam a 2. nál a # 4 -es válaszoló.

Szerintem elég jól leírtam a történetem.

Szóval mindet használok. Intravénás szerhasználó vagyok. Egy ilyen múlttal nem tudok leszokni.

Rehabra nem tudok bemenni mert szociális fóbiám van. Így viszont csak várhatom hogy vége lesz egyszer..

2020. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Erőszakos és öntörvényű vagyok, hajlamos vagyok másokra ráerőszakolni a véleményem. Szorongok a társas szituációkban, ha nem vagyok 100%-ig biztos a sikerben, akkor bele sem kezdek az adott dologba.

22/N

2020. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!