Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Találkoztatok valaha újra a...

Találkoztatok valaha újra a középiskolai zaklatótokkal? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok aki bullyingolt titeket annak idején, akár verbálisan, akár fizikailag.
2021. aug. 24. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem. Nálunk nem voltak ilyenek, se engem, se mást nem zaklattak középiskolában. De mióta végeztünk, már szinte mindenkivel találkoztam, sőt 1-2 héten belül újra fogok.
2021. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Bullyingolt. Oké. Magyarul leírni gáz lett volna?
2021. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha nem voltál bullyingolva, ezt tök feleslegesen osztod meg velem. 😐
2021. aug. 24. 14:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam az egyik általános iskolai (fizikai) bántalmazómmal.

Kedvesen mosolyogva kezet fogtam vele, ő is normálisan viselkedett.

2021. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Középiskolában nem volt zaklatóm, akkor már határozottan viselkedtem, viszont általánosban nagyon sok volt. A többségükkel nem találkoztam, de facebookon látom, hogy ugyanaz az elhízott, lusta, proli társaság maradt, amilyenek voltak. Egyetlen “zaklatómmal” találkoztam közülük még egy pár éve, ő bocsánatot kért, normális csaj lett belőle.
2021. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Hát egy buliban találkoztunk. Kicsábítottam a buliról majd jól megvertem és ott hagytam. Mióta terorrizált eltelt közel 20 év, amiből majdnem 18at végig harcművészeteztem heti 2-4 alkalmakkal. Ittas is voltam, de csak recsegtek a csontjai.
2021. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

A hatost nem értem, hogy miért kell lepontozni - ő az egyetlen közöttünk, aki rendezte a tartozást, teljesen jogosan. A kettes meg nem érti, hogy vannak olyan szavak a pszichológiában, amiket egyszerűen nem lehet rendesen magyarra fordítani (máshol is vannak, rengeteg ilyen szó van) - a bullying pedig bullying. Aki azért jön ide hogy erre akadékoskodjon, az menjen ki homokozni, vagy segítsen inkább az anyukájának.

Én nem találkoztam még azokkal, akik bántottak régen, igaz, nem is beszélek velük soha.

2021. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliban nálunk se volt jellemző, de általánosban szekáltak. Az utcán szimplán elmegyünk egymás mellett. Én nagyon meg is változtam (lefogytam, rövid a hajam, meg ugye eltelt 20 év), szerintem fel se ismernek.
2021. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akik általánosban bántottak, azok vagy észre se akarnak venni vagy csak köszönnek és ennyi. 9.-ben még volt néhány, aki szekált, aztán békén lettem hagyva.
2021. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesco önkiszolgálónál futottunk össze újra 11 év után, és igen, megfordult a fejemben, hogy odalépek hozzá és kiütöm a fejét a fülei közül. Végül nem tettem meg, mert akkor mindenki szemében én lennék a sz@r, de tuti ha erkölcsileg elfogadott lenne, a törvény pedig nem ,,jutalmazná" akkor tőlem olyan kiadós verést kapna hogy utána már csak pépeset tudna enni.
2021. szept. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!