Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki volt a legokosabb, jó...

Ki volt a legokosabb, jó felfogású és tágan gondolkodó, intelligens ember akivel valaha találkoztatok?

Figyelt kérdés

A legokosabbat inkább visszavonnám mert itt nem a lexikális tudás a lényeg.

Olyanra gondolok akivel mély gondolatokról, vagy társadalmat mélyen érintő problémákról, jelenségekről tudatok úgy beszélni hogy értettétek egymás látásmódját még akkor is ha teljesen eltérő is volt.


2019. nov. 5. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Végre FAM
2019. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Nevet nyilván nem írok, körülírni meg tök felesleges.


Mi volt a kérdés célja?

2019. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nevet nem fogok írni, de az illető egy matematikus prof.
2019. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén írom, Te, kedves kérdező!
2019. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Van egy barátom aki nagyon okos, vele néha szoktam beszélgetni filozofikusabb témákról holott teljesen ellenkezik a világnézetünk. A nagypapám nagyon okos még, rengeteg mindent tud, ő viszont nem tolerálja az ellenvéleményt.
2019. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
A férjem. Néha órákig képesek vagyunk okfejteni, a világ globális gondjain elmélkedni. Akár séta vagy autózás vagy elalvás előtt. Még ha nem is 100%-ban értünk egyet, egymástól is tudunk tanulni.
2019. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Egy volt kollégám.

Mindketten villamosmérnökök vagyunk. Ő 30 éves, én 26.

2019. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Magic ***** válasza:
69%
Hát, önmagam ért meg a legjobban.... szóval magat mondanám 😂 Nem vagyok egoista :p
2019. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Párom. Egyáltalán nem vagyok elfogult, párom nem zseni, de tényleg ő a legintelligensebb, legokosabb ember akit ismerek. A legjobban azt szeretem benne hogy többek közt ért a csillagászathoz is, amiben én nem vagyok olyan jó de baromira érdekel, szóval sokat tudok tanulni tőle. Én sajnos nem vagyok olyan okos mint ő, szóval bármiről nem tudok vele elbeszélgetni, de ettől még tudom hogy okos. Azon felül hogy intelligens, a lexikális tudása is egész nagy.
2019. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Egy volt kollégám, aki idősebb, mint én, és nincs 10 diplomája, de az élet nevelte, és egy szuper ember lett belőle.
2019. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!