Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akkor most utál engemet?

XR115 kérdése:

Akkor most utál engemet?

Figyelt kérdés
A padtársam azt írta nekem hogy nem tudnák-e máshova ülni mert jobban szeret egyedül lenni. Akkor most utál engemet?

2021. szept. 5. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, lehet csak magának való típus.
2021. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Az illetőnek szoc. fóbiája van. Nem téged utál, hanem mindenkitől fél. Kérdezz rá, hogy miért nem ül ő valahova máshova, te igazán nem ragaszkodsz hozzá.
2021. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon lehet erre normális választ adni.


Nekem amikor 13 voltam, volt egy időszakom, amikor szerettem egyedül ülni, utolsó padban elrajzolgattam. Aztán kinőttem.


Gimi végefele meg volt egy idegesítő lány, akitől meg menekültem, mert állandóan dumált hozzám, aztán meg le se jegyzetelte a dolgokat és mindig belemászott a füzetembe, hogy mi van odaírva.

Ez utóbbi mondjuk okés, de a dumálástól a falra tudtam mászni.

Ráadásul a tanár nem úgy szólt, hogy a lány maradjon csöndben, hanem, hogy mi fejezzük be a beszélgetést, aztán a lány, egy mp után már dumált tovább, le se szarva hogy n is bajba kerülhetek miatta.


Egyik óra előtt már beültem egy üres padba inkább.


2-3 hét után beült mellém, dumált tovább nekem,szóval a következő órán átültem egy másik helyre. Tudtam, hogy hiába kérem, hogy maradjon csendben az órán, szünetben megbeszéljük, az ezredik alkalom után se érek el semmit, egyszerűbb volt elvándorolnom.

2021. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít, ülj máshova. Majd barátkozol vele később.
2021. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát igen, átülnék de csak egy hely lenne ott meg egy olyan személy ül akit nagyon utálok. sajna az osztályunk elégé kicsi, csak öten vagyunk, de köszönöm mindenkinek a válaszát.
2021. szept. 12. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!