Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A suliban az alagsorban...

A suliban az alagsorban levettem a poroltót, mert úgy láttam, hogy a konnektor szikrázik. Erre kaptam egy figyelmeztőt mondván "nem kaptál engedélyt"!? Most komolyan én voltam a hibás? Simán tűz is lehetett volna

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajna az iskolai szabályzatban benne van hogy diák nem nyúlhat hozzá :/
2021. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
93%
Hát ez valóban fura. Lehet nem hiszik el, hogy a jó szándék vezérelt. Próbálj meg kulturáltan beszélni az igazgatóval és kérd meg, hogy vonja vissza.
2021. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4%

A poroltó és a konnektor hogy függ össze egymással?

És az alagsorban a tornaterem van? :)

2021. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megmondtam volna, hogy akkor ha legközelebb ilyesmit látok, nem fogok semmit sen csinálni, de utánna ne hibáztassanak ha leég a suli🤷‍♂️
2021. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Én anno a tömlőt kivettem a fali tűzcsapszekrényből (szünetben, poénból, fényképezkedni), erre a haverom egy pillanatra megnyitotta a csapot, a nyomás meg kivágta a feltekert tömlőt... hú de kaptunk érte, régi szép idők :)
2021. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!