Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha megint beüt a digitális...

Ha megint beüt a digitális oktatás, akkor kérvényezzek pár hetet, hogy a koliban maradhassak?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok. Nagyon megviselt az elmúlt időszakban a sok otthonlét, mivel förtelmes a kapcsolatom a családtagjaimmal. Van, mikor napi szintű a vita, hozzáteszem, soha nem én kezdtem egyébként.

Viszont mindigis volt olyan lehetőség a koliban, hogy aki szeretné az kérvényezheti, akár egy hétre is, hogy digitális oktatás alatt bent lehessen. Csak írni kell egy kérvényt, és egy indokot, és hogy meddig, többnyire el szokták fogadni. Én ezzel a lehetőséggel nem éltem, mert nem volt túl jó az internetlefedettség a koliba, és nem érte volna meg nekem. Most viszont már azért a második emeleten működik a wifi, szóval akár fontolóra is vehetném digitális oktatás esetén, hogy ha nagyon elegem van az otthonlétből, akkor írjak kérvényt. Persze, ne legyen erre szükség, nem azt mondom, hogy digitális oktatást akarok, csak ha mégis lenne, akkoe nem lennék akkora "bajban".

Mit gondoltok, rossz ötlet lenne élni a lehetőséggel, ha úgyadódik?


2021. szept. 19. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem a kérdést.

1. Szeretnél bent maradni

2. ha kérvényt írsz akkor lehet, hogy bent maradhatsz.


Ebből kiindulva nagyon-nagyon rossz ötlet lenne élni a lehetőséggel.

2021. szept. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak nem biztos, hogy a második emeletre raknak, ha maradok. Mert a harmadikon nem jó a wifi, és a mobilnetem kevés arra, hogy a tanóráim minimum felére elég legyen, ha azok kamerásan mennek.

Ezért filózok rajtae.

2021. szept. 19. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!