Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha ilyen tanárom van?

Mit tegyek ha ilyen tanárom van?

Figyelt kérdés
Valamiért én vagyok mindig a célpontja. Folyton piszkál és aláz le az osztály előtt az óráin, meg csak engem lefeleltet egy olyanból, amiből szó se volt hogy számon fogja kérni. Félreejtek egy szót, fél órán keresztül röhög rajtam vagy csesz le. Ha írok egy ötös dogát baja van vele, és mindent elkövet hogy lerontson. Meg hogy nem érdemlem meg

2021. okt. 7. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
De mi az érem másik oldala?
2021. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csendes vagyok, de aktívan részt veszek az órákon, jó jegyeim vannak azonkívül hogy leront, soha semmi hülyeséget nem csinálok az órákon, mindig figyelek, de valamiért ez a nő utál engem, én se értem hogy miért keresi folyton a rosszat bennem, és a sok hülyegyerek akik zavarják az órát, azokat nem piszkálja annyira mint engem egy kis hiba miatt.
2021. okt. 7. 16:54
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Hívd félre 1x és beszéljétek meg 4 szemközt, mond el neki (tisztelettudóan) a véleményed, biztosan fog rá mondani valamit.
2021. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És szerinted hogy mondjam el? Mit mondjak neki?
2021. okt. 7. 17:21
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Amit a kérdésben is megfogalmaztál lényegében? Ha itt ke tudod írni, el is tudod neki mondani.
2021. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De mi van ha 4 szem közt is lecsesz és mégjobban csinálja?
2021. okt. 7. 17:33
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Akkor nem normális, de egy diplomás embertől nem ez lenne a norma.
2021. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet bejössz neki :)
2021. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Nőnek nő? Vagy hogy gondolod?
2021. okt. 7. 19:04
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

Ja értem. Bár... ez már egy modern világ :D


Én 12 éve a tanárommal ugyan arra az osztálytársamra hajtottam (aki ráadásul padtársam volt), volt ott minden, hogy üljek előre, meg nem ülök előre... sokszor visszavágtam, és egy idő után megunta :)

2021. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!