Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha ilyen tanárom van?

Mit tegyek ha ilyen tanárom van?

Figyelt kérdés
Valamiért én vagyok mindig a célpontja. Folyton piszkál és aláz le az osztály előtt az óráin, meg csak engem lefeleltet egy olyanból, amiből szó se volt hogy számon fogja kérni. Félreejtek egy szót, fél órán keresztül röhög rajtam vagy csesz le. Ha írok egy ötös dogát baja van vele, és mindent elkövet hogy lerontson. Meg hogy nem érdemlem meg

2021. okt. 7. 16:33
1 2
 11/13 anonim válasza:
24%
Baszd tarkón!
2021. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
az igazgatóhoz, osztályfőnökhöz fordulj. ez komoly panasz. nem neked kell elintézni a tanárral, te kiskorú vagy.
2021. okt. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Pfuu volt egy ilyen tanárom, aki ráadásul osztályfőnököm is volt akkor, minden évben megbuktatott. Mikor kihívott felelni, és nem volt hangom, nem engedte, hogy leírjam.. Beírt egy 1est.

Aztán mikor megkérdeztük, hogy miért fogott ki, még neki állt feljebb. Érettségi után persze csak engem jött ott puszilgatni. Kétszínű..

2021. okt. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!