Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mièrt cserèlte ki a dogàmat?

Mièrt cserèlte ki a dogàmat?

Figyelt kérdés

Van egy sràc, aki előttem ül. Nagyon jól tanul,azzal nincs semmi problèma.Magatartàsilag voltak vele gondok. Mindig azt gondoltam róla, hogy egy link sràc. Az is igaz,hogy nem rosz indulatú,csak valahogy mindig megtalàlta a bajt. Nemrèg írtunk egy dogàt. 5 kèrdès, ahànyat tudsz, olyan jegyet kapsz. Miutàn megtudtuk a kèrdèst egyből tudtam, hogy ez egyes lett. Fèl hangosan meg is jegueztem, mire ő megfordult, ès annyit mondott mosolyogva:" Mi az màra kettes se megy?. Nem vagyok rosz tanuló a közepes àtlag simàn megvan. De erre a dogàra nem tanultam. A sràc jelentkezett a dogàk összeszedèsère. Össze is szedte, az enyèmet megnèzte, ès annyit mondott:" Ez sz.r ügy." Ma kikaptam a dolgozatot ès 4 es lett. Viszont az nem az èn dogàm volt, nem az èn íràsom. Az óra vègèn oda jött mosolyogva, hogy " nem is tudtam hogy a semmire is kapható jó jegy." Akkor leesett a tantusz ès hàt meköszöntem,(bàr nem èrtettem a mièrtjèt) amire annyit mondott, Szívesen, elvègre sz.ban voltàl."


De mièrt segített, ha nem kèrtem tőlle?


2021. okt. 14. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Az aznapi jócselekedetből? Emberbaráti szeretetből? Jófejségből? Szimpátiából? Egyszerű gesztusból? Vagy mert tetszel neki? Járni akar veled? Feleségül akar venni? Olyan sok minden lehet.

Fiatal vagy, majd rájössz, nem kell mindent okkal tenni vagy megindokolni. Egyszerűen abban a pillanatban egy segítő szándék vezérelte. Majd téged is fog ilyesmi, csak úgy önzetlenül jót tenni valakivel, amiért talán nem is vársz viszonzást.

2021. okt. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Ez az éjféli mese? Elég gyenge! Itt az idő alukálni, kislány!
2021. okt. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves 2#

Akkor mièrt vagy mèg fent? Vagy remènykedem, hogy el is aludtàl rajta.


1:Hàt nem tudom. Majd egyszer... Felesègül? Hàt az egy kicsit korai lenne... Csak zavar, hogy nem tudom amièrtjèt.... Egèsz este ezen gondolkoztam...Pedig kezdtem elhinni, hogy a lovagiassàg màr règen kihalt...:)

2021. okt. 15. 00:27
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
3 - ódehogy halt ki :) Csak más, mint párszáz évvel ezelőtt ;)
2021. okt. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
És a neveteket fel se írjátok rá mi? :D
2021. okt. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5: Szerinted ha kikaptam a dolgozatomat, akkor nem írta rà? nem ismeri anevemet?
2021. okt. 15. 05:18
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Név nélkül adtad be a dolgozatot. Aha! Ő meg beszedés közben ráírta! Abszolút hihető ...
2021. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem. Ő ràírta az ő àltala megírtra, az enyèmet meg kidobta.
2021. okt. 15. 10:35
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Aha ... És a saját dolgozata hiányát mivel magyarázta? Nem kell ám ez a duma, nem jól sikerült így éjfélkor!
2021. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
#9: "Lehet 2 példányban megírta a dolgozatot és csak az egyikre írta rá a nevét, a másik meg ilyen jó szándék, ha lát egy 1-est, akkor rá írja arra az illető nevét. (Persze ez csak akkor segítség, ha a két fogalmazás között csinál némi különbséget, hogy a puskázás gyanúja fel ne merüljön. Így szerintem direkt 4-esre írta és a sajátját 5-ösre, hogy a gyanú ne merüljön fel)
2021. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!