Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megálltok a dolgotokkal ha...

Megálltok a dolgotokkal ha halljátok hogy valaki bejött a mosdóba/beült a melletetek lévő wc-be suliban/plázában?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy éppen kakiltok mondjuk és közbe bejön valaki, pláne ha beül melléd? Vagy ilyenkor megy az egymásra várás ki kezdi hamarabb? :)


Nálunk a suliban 3 wc van egymás mellett, ma mikor órán kikéreckedtem a nagydolgomat elvégezni, pont bejött mellém valaki. Próbáltam rezzenéstelen maradni (igaz már csak a törlés volt hátra), a mellettem lévő is kivárt, elég kellemetlen volt. 18/l



2021. okt. 27. 12:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
* kikéreDZkedtem
2021. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a wc pont arra van, hogy oda szarjak. Simán szartam bármelyik suliban, koliban is, nem érdekel ki van ott. Nem értem, hogy mit kell ezen szégyellni vagy hogy ez hogy probléma.
2021. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Suliban nem megyek wc-re mert ott a higiénia nem igazán ismert.. nyilvános wc-be is ritkán megyek de amúgy nem szokott érdekelni ki mit hall. Viszont valamiért itthon zavar ha hallják..xd nemtudom miért kínosnak érzem
2021. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%

Ez csak addig okoz gondot, amíg nem szedsz össze egy bélgyulladást. (mindegy, hogy fertőzéses vagy más eredetű)

Onnantól egy pillanatig sem válogatsz, feszengsz, az egyetlen cél, hogy előbb letold a textilt, minthogy meginduljon a lavina.

2021. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha fosok. Annak nincs szép hangja.
2021. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!