Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megálltok a dolgotokkal ha...

Megálltok a dolgotokkal ha halljátok hogy valaki bejött a mosdóba/beült a melletetek lévő wc-be suliban/plázában?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy éppen kakiltok mondjuk és közbe bejön valaki, pláne ha beül melléd? Vagy ilyenkor megy az egymásra várás ki kezdi hamarabb? :)


Nálunk a suliban 3 wc van egymás mellett, ma mikor órán kikéreckedtem a nagydolgomat elvégezni, pont bejött mellém valaki. Próbáltam rezzenéstelen maradni (igaz már csak a törlés volt hátra), a mellettem lévő is kivárt, elég kellemetlen volt. 18/l



2021. okt. 27. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
miért :D..
2021. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Hagyjuk szerintem, őszi szünet van, jobbat találj ki please.
2021. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gond, mert ilyenkor zenét hallgatok telorol. Általában a kovbojoktol a kakadalt így nincs kínos csend. Viszont a szagok ellen már én sem tudok mit tenni. A sz@r büdös, elkell fogadni.
2021. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Én sose végezném suliba a nagydolgom. Egyszer úgy voltam vele, hogy korábban értem be egy órával, az egész iskola üres és otthon nem voltam így elmegyek a suliba. Lementem a legeldugottabb mosdóba, hogy a lehető legnagyobb nyugalomba tudjam végezni a dolgom. Hát persze, hogy akkor érkezik oda a takarító és kezd el törölgetni.... ilyen 6:30 körül. Amúgy van osztálytársam aki csak leül és már kész is. Őt nem zavarja az ilyen. Én nem tudnám elvégezni a dolgomat iskolaidőbe.

23/F

2021. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
A nálam fiatalabbak (20 vagyok) tényleg ennyire nem mernek szarni a suliban, vagy csak az ősszes itt van Gyakorin??
2021. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Okj suli, nem gimnázium. Nálunk nincs szünet.
2021. okt. 27. 12:51
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Engem az frusztrál, ha valaki gyorsabb, vagy sokkal többet kakál, mint én. Pl bementem és a csajszi mellettem olyan gyorsan végzett, mint én. Máskor meg székrekedésem volt és mellettem meg fröcsögve fosott valaki, de 20-25 percig, már előttem is bent volt, utánam is bent volt még, sose tudom meg ki volt az, de nem irigylem az ánuszát.xd
2021. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez hol történt veled 7-es?
2021. okt. 27. 12:53
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Mindkettő kollégiumban.
2021. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
*hupsz, 7-es vagyok, paradox választ adtam. Az első sztoriban az zavart nagyon-nagyon, hogy még köszöntünk is meg ilyenek, aztán 2-3* olyan gyors volt, mint én és mindketten ugyanazt műveltük.
2021. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!