Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » T e is szoktad dobálni azt a...

T e is szoktad dobálni azt a lányt a suliban, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Bocs, nem hagyta egybeírva kitenni a Te-t

2021. dec. 2. 16:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
2021. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
2021. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dedó szint, idősebb korba a szellemi leépülés jele.
2021. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a szerelmet fogjuk megállítani, hanem téged, hülye gyerek.
2021. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, már kijártam az ovit.
2021. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj de egy felnőtt embernél amiket írtál kérdéseket ezek a zaklatás és a testi ártás fogalom köre. Mit értesz dobáláson? Odamész és megfogod és feldobod a levegőbe ami veszélyes is ha nem vagy artista és a betonon landol szegény. Vagy feldobod mert megette a tanár miku csomagjából a miku csokoládet és hogy nehogy lebukjon a wc-be menekult és ott ette meg és elmesélte neked és te szólsz a tanárnak. Vagy jársz vele egy napig és dobod aztán következő nap egy masik kislányt újítasz be hogy féltékennyé tedd akit dobtál. Aztan kovetkezo nap dobod az ujjat és visszakonyorgod magad a masikhoz mert a masik lesz@rta a hulyeseged es mig konyorogsz neki meg probalod olelgetni addig a masik banataban es duheben megy es elkezdi tépni azt akihez visszakonyorogned magad es te meg nem gyozod lefejteni rola. Utána horzsolasokkal es agyraszkodas gyanujaval beviszi a mento mert hat eleg rendesen megtepte szegenyt az a masik.


Dedós vagy es veszélyes.

2021. dec. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, lányként mondom, ha engem bármivel is megdobna egy srác, törne a keze. Nem célpontok vagyunk, hanem nők/lányok. Ezt a harmadik osztályos viselkedést egy bizonyos kor után el kell engedni.
2022. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

általános iskola alsó tagozatában papírgalacsinokkal dobált egy lányt egy fiú, aztán leszokott róla

szóval te még ebben az évtizedben biztosan nem használhatod a gyk-t

2022. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

mikor általánosban kidobóztumk, mindig azt a lányt próbáltam eltalálni, aki tetszett

azon kívül nem

2022. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lány az osztályomban, aki tetszett, gyakran dobáltam pl. krétával vagy radírral. Emiatt az igazgató behívott és kirúgott.

Ezt sajnáltam, hiszen szerettem tanár lenni.

2022. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!