Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ahogy közeledik az egyetem...

Ahogy közeledik az egyetem egyre feszültebb vagyok egy szaktársam miatt. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik. - Röviden, tömören ennyi a lényeg.

Nem ismerjük egymást, soha egy szót sem beszéltünk még.

Előfordult már, hogy összeakadt a tekintetünk, de egy előadóban szerintem ez teljesen normális, hogy mindenki nézelődik.

Egyszer történt, hogy az oktató előadás közepén kifigurázott egy alvó hallgatót, mire mindenki odanézett a diákra (így tettem én is), ő pedig engem nézett; ahogy fordítottam a tekintetem láttam.

Mit csináljak szerintetek? Megismerni nem akarom.



2020. aug. 26. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Viselkedj ridegen vele szemben és ha nagyon nyomul, mondd azt, hogy foglalt vagy, vagy közöld vele nyíltan, hogy ő nem az eseted.
2020. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nyomul? Észre sem vesz. Ezért is szeretném a lehető leghamarabb elfelejteni az egész dolgot vele kapcsolatban.
2020. aug. 26. 20:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2 Ezek szerint tetszik neked?:D
2020. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

"Nagyon tetszik."

"Megismerni nem akarom."

Akkor most mi is van? 😄

2020. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 Én is ilyen vagyok, nagyon tetszik egy lány de megismerni nem akarom, mert félek az ismerkedéstől. Beindul a plátói "jajjdejólenne" szerelem és felemészt teljesen belülről, majd évek kellenek hogy elkezdjek belőle regenerálni (igen, egy olyan dolog miatt, ami csak a képzeletemben létezett és hónapokig akár évekig húztam a semmiért). Egyszerűen nem merünk ismerkedni.
2020. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

3: Tetszik, ezzel kezdtem a leírást, hogy “Nagyon tetszik.” :)

4-5: Nem az ismerkedéstől félek, hanem inkább már belefáradtam az egészbe. Semmi jelét nem látom annak, hogy esetleg érdekelném. Mondok egy példát. Az egyetemi éveim legelején történt, hogy közös gyakorlatot vettünk fel, ahol kb 28-30-an lehettünk. Nekem akkor még nem tetszett a srác, de mindig meg szoktam nézni, hogy kikkel leszek közös órán. Valószínűleg ha tetszettem volna neki, akkor utánanézett volna a Neptunban, hogy ki vagyok, nem lett volna nehéz 30 emberből megtalálni vagy bejelölni.

Egyébként ez már túlgondolás, de remélem értitek, belefáradtam, hogy nekem tetszik, az ő részéről meg kérdőjel.

2020. aug. 26. 22:34
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Ja hogy lány vagy! Ez mindjárt más, a csajoknak sokkal könnyebb dolguk van, csak simán odamész és elég valószínű, hogy sikeres leszel.
2020. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A lányoknak miért van könnyebb dolguk?

Én például nem mernék odamenni hozzá a semmiből, hogy XY vagyok és így meg úgy. Valószínűleg neki is inába szállna a bátorsága. Egál. :)

2020. aug. 26. 22:50
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Mindig is könnyebb volt nekik, mert a fiúk imádják, ha a nő kezd.
2020. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed utolsó mondata az, hogy nem akarod (a fiút) megismerni.

A 6. kommentedben meg azt írod, hogy neked tetszik, de semmi jelét nem látod annak, hogy érdekelnéd őt, sőt azt is írod, hogy a fiú részéről meg ott a kérdőjel.

Most akkor akarod, hogy ő kezdeményezzen, vagy nem, hiszen nem akarod megismerni!

Amit tanácsolok: ha együtt vagytok közös gyakorlaton, menj oda hozzá és kérjed meg, hogy valamit magyarázzon el Neked, mert Te "nem érted". Nem a fene, de elkezdésnek jó lehet.

Ffi.

2020. aug. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!